Strona 1 z 1

muszę schudnąć do wakacji!!

: 21 kwie 2020, 14:56
autor: bella
No właśnie założyłam się z moim narzeczonym, że schudnę parę kilo do wakacji ale jakoś mizernie mi to idzie. Stosuję dietę ale jakoś waga stoi w miejscu. Wtedy przyjaciółka podrzuciła mi pomysł abym spróbowała diety pudełkowej która jest smaczna i skuteczna. No dobra, ale jaki catering wybrać? I znalazłam tę ofertę https://dietly.pl/catering-dietetyczny/wloclawek którą postanowiłam spróbować. Wiecie, że dzięki temu moja waga leci w końcu w dół

Re: muszę schudnąć do wakacji!!

: 29 kwie 2020, 10:28
autor: Aneta77
Mi się wydaje, że lepiej skorzystać z firmy, która robi posiłki lepszej jakości i bardziej wartościowe, to wtedy łatwiej będzie na takiej diecie wytrwać. Mogę polecić firmę Miód-Malina.com za jakość posiłków.Nie żałują produktów, wybierają ciekawe rzeczy, wartościowe, a nie byle jakie.

Re: muszę schudnąć do wakacji!!

: 08 cze 2020, 12:38
autor: Justynianka
Warto ćwiczyć na odpowiednich sprzętach i to regularnie. Ja akurat nie mialam możliwości chodzić na silownię zbyt często dlatego postanowilam założyć sobie taką niewielką w domu - sporo mi to dalo. Sprzęt zakupilam z tej strony https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fi ... y-393.html to ćwiczę w końcu regularnie i calkiem dobrze mi to wychodzi :D Także już powoli osiągam swoją wymarzoną sylwetkę :)