Strona 1 z 1

prawnik - sprawa karna, pilne

: 31 gru 2023, 0:15
autor: mikel
Witam serdecznie. Szukam prawnika, który podejmie się naprawdę trudnej sprawy związanej z przestępczością zorganizowana. sprawa jest trudna, ze względu na mocne dowody… Słyszałem o Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Podobno zajmują się takimi sprawami. Czytam opinie i sporo ludzi ich poleca. Są faktycznie w porządku? Korzystał ktoś z Was z ich usług?

pitbull z

Re: prawnik - sprawa karna, pilne

: 02 mar 2024, 10:53
autor: słony
Zalecam zbadanie różnych kancelarii prawnych, aby znaleźć tę, która najlepiej odpowiada potrzebom i preferencjom klienta. Nawet jeśli Kancelaria Prawna Mateusza Mickiewicza jest popularna - warto się zastanowić czy chcemy aby ktoś taki nas reprezentował.

Re: prawnik - sprawa karna, pilne

: 04 mar 2024, 12:39
autor: tormund94
Jeśli szukacie odpowiedniego specjalisty od prawa i potrzebny wam adwokat na już, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://adwokatsiwek.pl/ - adwokat Łódź. Kancelaria ta zajmuje się kwestiami prawnymi w Polsce, a także w Niemczech. Moim zdaniem warto sięgnąć do ich oferty, a raczej na pewno dogadacie się w kwestii dalszego działania, a także ceny.

Re: prawnik - sprawa karna, pilne

: 05 kwie 2024, 9:27
autor: adik
Gdy potrzebujecie pomocy prawnej w Niemczech, warto skorzystać z odpowiedniej kancelarii - na przykład ta dostępna pod adresem https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ - Adwokat Niemcy. Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca, to zdecydowanie warto zajrzeć pod ten link. Sam mam problem z postępowaniem karnym w Niemczech i mam nadzieję, że sobie poradzę.