Strona 1 z 1

narzędzia do warsztatów

: 23 wrz 2023, 20:04
autor: olaf_76
Witajcie forumowicze. Powiedzcie mi, gdzie zazwyczaj kupujecie narzędzia do warsztatów? Pracuję w warsztacie samochodowym i potrzebuję dobrej jakości materiałów ściernych, które będą wytrzymałe i wygodne w użyciu. Szczególnie interesują mnie materiały ścierne w Łódź, bo to w tym mieście mam warsztat.
Czy ktoś może polecić mi jakieś dobre narzędzia do warsztatów, które są dostępne w Łodzi? Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.
Dziękuję za poświęcony czas i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. ;)

Re: narzędzia do warsztatów

: 21 gru 2023, 14:35
autor: polaa
A czy wiecie przykładowo gdzie warto kupić klej epoksydowy i inne podobne rzeczy do warsztatu? Tak pytam, ponieważ mąż mnie prosił o ich zakup, a ja nie bardzo się znam... W sieci poszperałam i dowiedziałam się o firmie Ataszek. Zastanawiam się nad zakupem u nich co wy na to?

Re: narzędzia do warsztatów

: 16 lut 2024, 10:28
autor: paniola
Jeśli organizujecie sobie warsztat w garażu to rzeczywiście trzeba go wyposażyć w potrzebne urządzenia oraz narzędzia. Potrzebny wam tez będzie odpowiednio dobrany stół warsztatowy z imadłem .Mój maż mówi ,że zamontowane przy stole imadło jest niezwykle ważne, to tak jakby miał dodatkowa trzecią rękę.

Re: narzędzia do warsztatów

: 26 lut 2024, 12:03
autor: judyta
Najlepiej będzie tego typu rzeczy kupić od razu w hurtowni. Tym samym, mogę wam polecić hurtownię złącz ciesielskich https://e-armet.pl/wkrety-do-blachy Mają naprawdę rozbudowany asortyment, więc na pewno znajdziecie to czego szukacie

Re: narzędzia do warsztatów

: 06 mar 2024, 12:32
autor: tormund94
Szukanie stacji kontenerowej do moich sprężarek było wyzwaniem, muszę to przyznać. Na szczęście, udało mi się znaleźć odpowiednie produkty pod tym linkiem https://agkompressoren.pl/kontenerowe-stacje-sprezarek/ w naprawdę interesujących cenach. Teraz muszę spokojnie przejrzeć ich ofertę.

Re: narzędzia do warsztatów

: 08 mar 2024, 11:35
autor: abomin
Wyszukiwałem osuszacza powietrza dla mojej firmy i trafiłem na ten link: https://czemar.pl/osuszacze/. Zauważyłem tam wiele interesujących produktów, dlatego uważam, że warto skorzystać z ich rozwiązań. Dodatkowo, mają także używane sprzęty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Re: narzędzia do warsztatów

: 22 mar 2024, 12:16
autor: Krystiann
Plandeki polietylenowe to wszechstronne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie zarówno w rolnictwie, budownictwie, jak i do celów rekreacyjnych. Są one odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w montażu. Szczegółową ofertę plandek polietylenowych można znaleźć na https://sklep.tkaniny.info.pl/category/ ... fi-120g-m2, gdzie plandeki polietylenowe dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.

Re: narzędzia do warsztatów

: 05 kwie 2024, 15:05
autor: boniek
Na pewno caly zestaw podstawowych narzedzi, srubokrety, wkrety, klucze francuskie, zabki czy klucze kątowe jonnesway
to podstawa na warsztacie, ktora kazdy musi miec