Strona 1 z 1

Zakup sprzętu do magazynu

: 03 kwie 2020, 9:26
autor: AdamCz
Cześć
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru dobrej jakości wózków widłowych do magazynu i przede wszystkim na jaką firmę stawialiście jeśli chodzi o zakup, ale również wynajem i serwis?
Pozdrawiam!

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 04 kwie 2020, 22:04
autor: svetkaulianowa11
Akcje Zolotoloto https://zolotoloto.com/ to okazja do wygrania nie tylko nagród pieniężnych, ale także iPhone'a, Macbooka, a nawet samochodu KIA. Członkiem mogą zostać tylko zarejestrowani użytkownicy.

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 05 kwie 2020, 19:00
autor: Marios
Ja zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na Lemarpol jest tutaj jak najbardziej propozycją godną polecenia bo zarówno podejście obsługi przy zakupie, warunki wynajmu, czy też działanie serwisu to wszystko składa się na najwyższą jakość na każdym etapie.

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 15 kwie 2020, 12:39
autor: SebekUs
Też jako pierwsza na myśl wysunęła mi się firma Lemarpol. Przede wszystkim jedna z najlepiej przygotowanych ofert wózków widłowych nowych oraz używanych. Poza tym różne modele od topowych producentów jak Manitou, Nissan, Toyota oraz serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Jednocześnie wynajmujemy dwa wózki terenowe na jasnych i dobrych warunkach, firma profesjonalna i sprawna w działaniu, nie pozostaje nic innego jak tylko polecić!

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 29 kwie 2020, 10:20
autor: Qezi
Ciekawy temat i dobre podpowiedzi, ponieważ jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętu magazynowego to ja jestem zdecydowanie za Lemarpol. Firma o wieloletnim doświadczeniu, z pełnym wsparciem obsługi i jednocześnie konkurencyjność oferty zarówno w przypadku zakupu wózków widłowych nowych oraz używanych. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli!

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 12 maja 2020, 12:43
autor: AdamCz
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi, w takim razie zabieram się za sprawdzenie i od razu może zadzwonię dowiedzieć się jak dokładnie wyglądają warunki przy współpracy długofalowej.

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 13 maja 2020, 9:27
autor: Wall-E
Trochę zależy, o jakiej dokładnie lokalizacji mowa, bo w różnych częściach kraju sprawa może wyglądać inaczej.

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 27 lip 2020, 22:29
autor: Majka
Zastanawiam się czy jest sens budować magazyny, skoro po bazach firmy 7R widać, jaki ogrom hal jest teraz gotowych do przejęcia https://www.7rsa.pl/aktualnosci/innowac ... park-tczew Warto tam regularnie zaglądać, bo propozycje cały czas się zmieniają. Firma oferuje wiele najnowocześniejszych i ciekawych rozwiązań.

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 20 wrz 2020, 12:48
autor: Samanta
Jeśli chodzi o regały magazynowe, to z tego co wiem, bardzo dobrej jakości regały do magazynu można zamówić w firmie dlamagazynu.pl. Oferuje ona również projektowanie przestrzeni magazynowych oraz ich czyszczenie, więc jeśli prowadzicie własne magazyny, warto nawiązać z nią współpracę :)

Re: Zakup sprzętu do magazynu

: 19 paź 2020, 20:31
autor: away
Jeśli szukasz regałów, to sprawdź również stronę https://amrack.pl/regaly-magazynowe/ Tam również je spory wybór tego typu asortymentu.

crosman vantage