Strona 1 z 1

Zakupy motoryzacyjne

: 29 mar 2022, 4:34
autor: Tristan1999
Witam ;)
Zdarza się wam robić raz na jakiś czas takie samochodowe zakupy? Mam na myśli jakieś gadżety do auta, kosmetyki czy coś tego typu. Ja na przykład ostatnio trafiłem na sklep Custom Factory i bardzo mi się spodobała oferta. Znacie ten sklep, mieliście już okazję robić zakupy? Możecie podzielić się opiniami na temat jakości produktów i ogólnie jakości obsługi

Re: Zakupy motoryzacyjne

: 29 mar 2022, 5:04
autor: robert1963
Ja tak naprawdę kosmetyki samochodowe kupuję wyłącznie w Custom Factory, bo obsługa zawsze potrafi mi doradzić co i jak. Poza tym na ceny nie mogę narzekać, bo w większości konkurencyjnych sklepów jest po prostu drożej. Polecam nawet z ciekawości sobie to sprawdzić ;) Mają też super odzież i fajne gadżety, także nie ma opcji, że nie znajdziesz tam czegoś dla siebie.

Re: Zakupy motoryzacyjne

: 30 lip 2022, 8:13
autor: Kindziak
Jasne że tak! Chyba każdy, kto dba o swoje auto kupuje różnego rodzaju akcesoria samochodowe czy produkty wchodzące w skład kategorii: chemia samochodowa. Do tej drugiej grupy w szczególności zaliczam produkty do mycia i czyszczenia samochodu na zewnątrz i wewnątrz, takie jak np. środek do kokpitu marki PLAK czy preparat do czyszczenia aluminiowych felg. Ostatnio zainwestowałem jeszcze w spray do zardzewiałych gwintów oraz odtłuszczacz do hamulców w formie sprayu. Polecam każdemu, dla komu auto detailing ma znaczenie!