Strona 1 z 1

Profilaktyka osteoporozy

: 14 mar 2020, 22:01
autor: stark
Myśleliście o diecie swoim rodziców czy dziadków? Moja mama wróciła niedawno od lekarza, który wspominał jej o osteoporozie. Jest już w grupie ryzyka. Nawet nie wiedziałem, że osoby koło 50tki powinny się tym interesować. Okazało się, że jak najbardziej. W profilaktyce istotne jest odpowiednia dieta bogata w wapń oraz witaminę D3. Korzystacie z suplementów typu https://calperos.pl/ ? Mama zastanawia się właśnie czy warto po nie sięgnąć.

Re: Profilaktyka osteoporozy

: 09 kwie 2020, 9:09
autor: luśka
No tak, osteoporoza to trudna choroba, dlatego myślę, że dobrze będzie sprawdzić, co się dzieje, już wcześniej. W takich klinikach http://www.cm-klara.pl/ możemy się umówić na wizytę i porobić kontrolne badania. A potem w miarę szybko reagować, dla wspólnego dobra. Bo zdrowie jest najważniejsze.

Re: Profilaktyka osteoporozy

: 10 wrz 2020, 13:10
autor: zenka1
Jeżeli szukacie informacji na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, polecam zajrzeć na stronę http://badania-jelita-grubego.waw.pl tam jest sporo informacji i ciekawych porad oraz wskazówek. Uważam, że warto jak najbardziej zgłębiać wiedze na temat zdrowia. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, jak o siebie dbać,co jeść, żeby cieszyć się zdrowiem.