Strona 1 z 1

Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 27 lut 2020, 11:46
autor: walerian
Witajcie! Poszukuję konkretnego specjalisty (Wrocław lub okolice), którego można wynająć z czystym sumieniem na ślub i wesele. Ktoś mi podrzucił namiar na http://klapkowscy.com/ ale może Wy też będziecie w stanie kogoś zarekomendować?? Wiadomo, kontakt z polecenia jest lepszy niż samodzielnie szukanie w Google

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 24 kwie 2020, 18:15
autor: LauraL
Bardzo ciekawe portfolio. Jeżeli natomiast marzy nam się np. sesja biznesowa czy też rodzinna w Krakowie, zdecydowanie dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą https://dariuszczepiel.com/fotograf-galeria-krakowska/ . Zdjęcia w wykonaniu tego fotografa są bardzo dobre technicznie, a jednocześnie nie ma w nich ani odrobiny sztuczności:).

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 22 maja 2020, 17:59
autor: Rózia02
Ja to mówię zawsze, że to powinny 2 różne firmy ogarniać, żeby na pewno było różnorodnie. Dobrze, że u nas będzie też sesja ślubna za granicą , po to będzie dla nas wtedy już na spokojnie, bez nerwów, czy wszystko się uda. Wiadomo, że zdjęcia zawsze można poprawić, czy inaczej stanąć, a ślubu się nie poprawi ;) .

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 12 lip 2020, 8:35
autor: ekspres12
Polecam fotografa ze Śląska - Patryka Wolańskiego swoje zdjęcie prezentuje na stronie www https://www.patrykwolanski.pl/ portfoloio dotyczy właśnie zdjęć ślubnych. Potrafi uwiecznić to co najpiękniejsze w samym przyjęciu i uroczystości, zawsze ma też ciekawe pomysły na samą sesje ślubną. Będzie to wspaniała pamiątka do końca życia.

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 09 lut 2021, 18:48
autor: women89
A może sesja rodzinna w studio w Warszawie? To bez wątpienia ciekawy pomysł na to, aby idealnie zadbać o kwestie zapamiętania danej chwili i wybrania konkretnych momentów w naszym życiu. Wykonasz ją dzięki https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... -rodzinna/ którzy w tym temacie mają spore doświadczenie, a także kilkanaście projektów w różnym designie.

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 31 mar 2021, 15:13
autor: Małgosia
Mnie akurat był potrzebny fotograf na ślub Kraków, chcieliśmy z mężem mieć dwie sesje. Jedną ze ślubu, a jedną już później, w Krakowie, jako że właśnie tam się poznaliśmy. Fotograf spisał się naprawdę świetnie, odwzorowaliśmy zdjęcia z dawnych lat, co było moim wielkim marzeniem.

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 14 kwie 2021, 15:52
autor: palądyn
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.bachulski.com

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 08 wrz 2021, 23:10
autor: Nataluśka_55
Czy wiecie, które studia fotograficzne wykonują zdjęcie do wizy, Warszawa to miasto w którym mieszkam. Ostatnio znalazłam studio eMHara, które wykonuje różnego rodzaju zdjęcia. Czy znacie to miejsce? Czekam na opinie https://sklep.emhara.pl/produkt/zdjecie-do-wizy-usa/

Re: Kamerzysta i fotograf - Wrocław

: 30 wrz 2021, 17:00
autor: kaśka
Moi znajomi często znając kogoś kto jest fotografem to chcieli, żeby to właśnie znajomy był fotografem na ślubie. Jednak jeśli nie ma się takich znajomych to już ciężko znaleźć odpowiednią osobę. Dlatego w takim przypadku należy zdecydować się na usługi profesjonalnego studia fotograficznego. Mogę polecić bardzo dobrego fotografa z Andrychowa http://fotograf-andrychow.pl/ , który nie tylko udokumentuje najważniejszy dzień w życiu, ale także przygotuje klimatyczną sesję ślubną.