Strona 1 z 1

Sztuczne rzęsy

: 06 lut 2020, 11:53
autor: heniutek
Taka mała ciekawostka - coraz większą popularnością cieszą się sztuczne rzęsy. Wydaje mi się, że kobiety starają się wykorzystywać coraz to nowsze rozwiązania, by móc wyglądać ładniej. Widziałem ostatnio koleżankę, która była na jakimś pokazie, gdzie miała zakładane jakieś nowoczesne sztuczne rzęsy. Trzeba przyznać, że rzęsy wyglądały naturalnie, jednakże dużo lepiej niż jej naturalne.

Re: Sztuczne rzęsy

: 15 lut 2020, 21:50
autor: michal
W sumie to racja.

Re: Sztuczne rzęsy

: 15 lut 2020, 21:57
autor: MariolaCracov
Trudno sie nie zgodzic z powyzsza opinia. W branzy piekna co chwile mozna trafic na jakies innowacje. Mam taka kolezanke w pracy ktora podaza za tym wszystkim, to jak czasami mi pokazuje nowe efekty to az jestem pelna podziwu. Przez ostatnie kilka lat wiele sie pozmienialo, na korzysc bym powiedziala. Przez taki duzy wybor, kazda z nas moze w sposob indywidualny pokazac siebie swiatu. Osobiscie to przymierzam sie do zrobienia sobie rzes objetosciowych - https://www.poshlashes.com/pl,posh-lashes-silk.html gdyz naturalne jakos mnie nie satysfakcjonuja. Jak widac wybor jest bogaty i chyba zdecyduje sie na te silk :)

Re: Sztuczne rzęsy

: 04 maja 2020, 21:25
autor: izka
Warto zainwestować w odpowiedni szampon do rzęs. Mało kto zdaje sobie sprawę z jego istnienia. Tutaj https://amazinglashes.com/szampony można go zakupić. Jest tam też wiele różnych akcesoriów, które mogą okazać się przydatne. W ofercie znajdziecie również sztuczne rzęsy. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć.

Re: Sztuczne rzęsy

: 12 lut 2021, 8:26
autor: King
Dla zainteresowanych mogę polecić również specjalistyczne kursy takie jak https://lashdesign.pl/kurs-liftingu-i-laminacji-rzes/, na których można się nauczyć wielu ciekawych rzeczy. Umiejętności te można wykorzystać później chociażby w czasie prowadzenia własnego salonu.

Re: Sztuczne rzęsy

: 01 cze 2021, 2:23
autor: Biznesmen78
Witam,zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat liftingu rzęs. Na czym polega lifting rzęs? Co ile powtarza się ten zabieg? Będę wdzięczna za wasze opinie na ten temat https://amazinglashes.com/lifting Co o tym sądzicie? zy podoba wamsie taki efekt? Proszę o wasze opinie.