Strona 1 z 1

Szkolenia

: 20 mar 2019, 16:02
autor: Hottka
Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.

Re: Szkolenia

: 20 mar 2019, 19:01
autor: MalaMi
Właśnie szukam dla siebie takich.
Trudno znaleźć coś dla indywidualnych klientów.

Re: Szkolenia

: 03 wrz 2019, 9:59
autor: domi.nika
Polecam szkolenia dla fizjoterapeutów na stronie https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ jest tam wiele specjalistycznych kursów na różnych poziomach zaawansowania, sprawdźcie całą ofertę kursów https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kursy/ :D

Re: Szkolenia

: 05 wrz 2019, 23:56
autor: Samanta
Jeśli szukacie dla siebie jakiś wartościowych szkoleń i kursów doszkalających, to polecam zajrzeć do oferty na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać firma szkoleniowa Kar Group oferuje takie właśnie szkolenia z najróżniejszych kategorii i branż, tak, aby każdy z Was miał szansę znaleźć coś dla siebie ;) Polecam, tym bardziej, że po każdym ukończonym u nich kursie dostaniecie specjalny certyfikat ;)

Re: Szkolenia

: 09 wrz 2019, 12:37
autor: weronika_sas
Szkolenia to ważna sprawa. Ja jestem księgową a wiadomo, że w tej branży przepisy zmieniają się dość często i trzeba być na bieżąco. Poza tym jest tyle ciekawych tematów, które warto zgłębiać. Ja szkolę się najczęściej u pani Marty Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/, ma ogromne doświadczenie i wiedzę, którą potrafi się dzielić w bardzo ciekawy i przystępny sposób.

Re: Szkolenia

: 07 paź 2019, 22:21
autor: duff231
Wbrew pozorom szkolenia to bardzo ciekawe doświadczenie, które przynosi pozytywne skutki w przyszłości. Warto pomyśleć chociażby o metodykach zwinnych. Takie szkolenia oferowane np. przez https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... ki-zwinne/ przydają się w wielu firmach przy tworzeniu bardzo różnych projektów.