Strona 1 z 1

Tłumaczenia medycze

: 20 sty 2020, 13:02
autor: MilennaM
Ostatnio znalazłam na stronie http://www.verbo.com.pl pomoc przy tłumaczeniach medycznych, ktoś z was korzystał juz z takich usług? Tu dostaniecie je bardzo szybko, także i rzetelnie. Sprawdźcie sobie ich szeroką ofertę, także i na wiele innych rodzajów tłumaczeń.

Re: Tłumaczenia medycze

: 11 lut 2020, 11:26
autor: Stelka
Myślę, że szukajac tłumaczeń medycznych, tłumaczeń specjalistycznych warto postawić właśnie na biura tłumaczeń. Ja znalazłam pomoc w http://www.sct-tlumaczenia.pl Może spróbujecie również wy zdecydować się na tłumaczenia.

Re: Tłumaczenia medycze

: 26 kwie 2020, 23:49
autor: Monita89
Jak macie coś ważnego do przetłumaczenia to najlepiej zgłosić się do profesjonalistów, czyli biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-informatyczne/ , które jakiś czas już działa na rynku. Oni oferują tłumaczenia nawet w najmniej popularnych językach. Żadne zlecenie nie stanowi dla nich problemu, nawet z branży informatycznej. Gdzie trzeba być na bieżąco z różnymi informacjami, nowinkami etc.

Re: Tłumaczenia medycze

: 30 cze 2020, 19:35
autor: izka
Możecie na spokojnie zgłosić się do tego https://tlumaczenia.lodz.pl biura tłumaczeń. Z tego co widzę na stronie, to mają tam również tłumaczenia specjalistyczne. Podchodzą bardzo profesjonalnie do tematu. Prowadzą również bloga, gdzie jest wiele ciekawych artykułów. Oprócz tłumaczeń pisemnych oferują również tłumaczenia ustne.