Strona 1 z 1

Dobra szkoła nauki jazdy

: 13 sty 2020, 8:07
autor: Kajka32
Mój chłopak zapisał się na kurs prawa jazdy, to i ja postanowiłam to zrobić. Szukam dobrej szkoły, bo mój partner nie jest zadowolony ze swojej. Czytałam dobre opinie o nich http://omega.szczecinek.pl/. Bardzo dużo osób ich chwali. Co sądzicie o tym? Braliście kiedyś u nich nauki? Nie chcę się rozczarować. Aha - i powiedzcie mi - ciężko zdać taki egzamin na prawko? Trochę się obawiam czy dam radę.

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 13 lut 2020, 14:16
autor: luśka
Widzę, że nie tylko ja myślę o prawku z nowym rokiem. Mam nadzieję, że nam się to uda. Dodam tylko, że ja od razu chcę na motocykl i samochód robić. Kto wie, co się kiedyś przyda? A tak będę miała jedno i drugie. Wiem, gdzie zrobię takie kursy, ale czy na badania to tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/ polecacie iść?

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 26 lut 2020, 10:43
autor: finka
Dobra szkoła nauki jazdy to Motostart, ja chodziłam do tej na Racławickiej ale wiem że mają kilka oddziałów w całym mieście, mi najbardziej pasował ten na Mokotowie bo miałam najbliżej z domu i pracy więc nie traciłam czasu na dojazdy

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 31 paź 2020, 18:03
autor: Vaskłe
Super szkoła jest w Częstochowie - OSK Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Robiłem tam kurs na kategorię B i po tym kursie bez problemów zdałem egzamin. Instruktor dużo uwagi poświęca manewrom, bo to bardzo ważne na egzaminie. Mają plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi i można też w ramach kursu wjechać na plac WORDu. Dla mnie bomba!

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 26 lis 2020, 16:38
autor: wiktorziel
W Częstochowie to lepiej Progress Szkolenia https://prawojazdyprogress.pl/ . Oni są długo na rynku i mają duże doświadczenie. Szkolą bardzo profesjonalnie, na poważnie podchodzą do każdego kursanta a przy tym oferują rozsądne ceny. Opcja kursy express też jest u nich, jak się komuś śpieszy to w miesiąc można zakończyć kurs. Nie ma problemu u nich by zapłacić w ratach. Szkolą na wszystkie kategorie.

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 16 gru 2020, 14:30
autor: King
W Poznaniu jest bardzo dobra szkoła jazdy Zdaj Prawko, więc jeśli jesteście z okolic i szukacie czegoś sprawdzonego to polecam się z nimi skontaktować. Instruktorzy są doświadczeni i potrafią przekazywać wiedzę.

didex

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 04 sty 2021, 12:20
autor: kężbar
Też trochę się rozglądałem za odpowiednią szkołą nauki jazdy. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://testosk.pl/ Jest to bardzo dobru Ośrodek Szkolenia Kierowców TEST, który znajduje się w Olsztynie. Dzięki nim nie miałem problemów z egzaminem państwowym.

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 12 sty 2021, 11:36
autor: róbymirt
Znalezienie porządnej szkoły nauki jazdy jest ważne, jeżeli chcemy zdać egzamin państwowy. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://osk-borawski.pl/ Jest to świetna szkoła nauki jazdy z Łomży, w której sam uczyłem się jeździć.

funkymedia

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 14 sty 2021, 12:58
autor: róbirt
Jeżeli macie problemy ze słuchem i chcecie podejść do egzaminu na prawo jazdy to polecam wam zajrzeć na stronę http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/prawo-jazdy/ Jest to instytut dla głuchoniemych, w którym osoby mające problemy ze słuchem mogą odbyć kursy na prawo jazdy czy inne kursy zawodowe. Instytut ten znajduje się w Warszawie.

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 09 lut 2021, 22:34
autor: Anuuś89
Czy możecie polecić jakieś profesjonalne ośrodki szkoleniowe, w których zrobię prawo jazdy c Kraków? Powinien to być ośrodek z instruktorami, którzy lubią to co robią. Jak narazie znalazłam ośrodek Codex, czy ktoś robił tam kurs albo szkolenie? http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... oria-c-c-e

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 26 lut 2021, 22:27
autor: Żana
Polecam wam szkołę nauki jazdy w Poznaniu w której sama robiłam kurs https://autodrive.com.pl/home/. Mają bardzo przyjazne podejście do kursantów, instruktorzy są cierpliwi i potrafią wszystko wyjaśnić, nawet wykłady z teorii są ciekawe. Do tego jeżdżą 7 dni w tygodniu od 6 do 22. Mają też bardzo dobrze przygotowany plac manewrowy, który dodatkowo jest koło ośrodka WORD, co oznacza, że często jeździ się trasami egzaminacyjnymi.

Re: Dobra szkoła nauki jazdy

: 18 cze 2021, 13:39
autor: ZibizzzŻ
Jeżeli ktoś z was szuka godnej polecenia firmy, która oferuje naukę jazdy to polecam zapoznać się z oferta szkoły Trucker https://trucker.net.pl/kontakt.php w Gorzowie Wielkopolskim. Wielu moich znajomych kończyło tam kursy w tym ja i za każdym zaraz udało się zdać za pierwszym razem. Ja ze swojej strony polecam szkołę bo uczą bardzo dobrze i jesteśmy super przygotowani do egzaminu.