Strona 1 z 1

Gdzie mają domki do wynajęcia nad morzem?

: 18 gru 2019, 15:48
autor: MalaMi
Znacie jakieś miejsca?
Tutaj https://hthouseboats.com/nasze-domki/ widziałam takie domki do wynajęcia nad morzem.
Fajnie byłoby móc wybrać się na urlop w takie właśnie przyjemne miejsce.
Ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć coś od siebie?
Będę wdzięczna za podobne namiary dla porównania.

Re: Gdzie mają domki do wynajęcia nad morzem?

: 07 sty 2020, 20:58
autor: Biznesmen78
Witam,zastanawiam się nad wyjazdem na dlugi styczniowy weekend na wczasy. Musze odpoczac i przemyslec sobie wiele spraw. Co sądzicie na ten temat https://sopockieapartamenty.com/offer/2 ... partamenty ? Zalezy mi na luksusowym wypoczynku i zregenerowaniu sił.

Re: Gdzie mają domki do wynajęcia nad morzem?

: 24 lut 2021, 11:18
autor: Graśka
Polecam ośrodek Adamówka w Rewalu - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/. Byliśmy tam w zeszłym roku i w tym roku tez się wybieramy. Ośrodek ma 8 domków, wszystkie są nowe, ładne, zadbane, dobrze wyposażone. Ośrodek prowadzą bardzo mili właściciel, którzy dbają o bezpieczeństwo gości (domi po gościach są dezynfekowane, na miejscu dostępny jest płyn do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe). Co ważne przy wypoczynku z dziećmi teren ośrodka jest odpowiednio na pobyt dzieci przygotowany, a do morza spacerkiem jest niecałe 10 minut drogi.

wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła koszt

Re: Gdzie mają domki do wynajęcia nad morzem?

: 20 kwie 2021, 21:49
autor: Zośka
Polecam zapoznać się z ofertą ośrodka wypoczynkowego w Rewalu http://polonia.ta.pl/oferta.html. Ja kilka razy byłam tam ze swoją rodziną i bardzo nam się podobało. Ośrodek oferuję takie atrakcję jak : kryty basen, dostępny przez cały rok, zabiegi odnowy biologiczne ( solarium, sauna, bicze wodne ). Mi osobiście zawsze podobał się wieczorny grill.

Re: Gdzie mają domki do wynajęcia nad morzem?

: 14 maja 2021, 20:35
autor: Krzyśś
Wolę nie ryzykować i nie wykupuję noclegów w żadnych hotelu czy domkach. Nigdy nie wiadomo czy tydzień przed planowanym urlopem rząd znowu wszystkiego nie zamknie. Szkoda nerwów. Dla własnego bezpieczeństwa i pewnych wakacji zamierzam wypożyczyć kamper https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/. W Ameryce dużo osób tak spędza wakacje i są zachwyceni. Patrząc jakie wygodne są wnętrza kamperów trudno się dziwić ;) A można pojechać gdzie tylko dusza zapragnie.