Strona 1 z 1

Re: Przesyłka lotnicza

: 10 gru 2019, 13:07
autor: Misiek
Jeśli chodzi o przesyłki drobnicowe, to polecam firmę Textra Poland. Obsługują w takich portach jak Poznań, Wrocław, Kraków i Gdynia. Firma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami lotniczymi, co jest dla mnie ogromnym atutem.

Re: Przesyłka lotnicza

: 24 gru 2019, 16:31
autor: Biznesmen78
Mam dosc wazna wieksza przesylke,ktora mam mozliwosc zabrania samolotem,jednak zalezy mi na tym,aby byla dobrze opakowana. Czy ktos sie tym zajmuje? Musi byc szczelnie zamknieta. Co o tym sądzicie https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... eksportowe ? Czy warto zglaszac sie do takich firm oferujacych te uslugi?

Re: Przesyłka lotnicza

: 21 kwie 2020, 22:23
autor: serenede
Transport lotniczy może jest szybki, ale też bardzo drogi. Jeśli potrzebna jest spedycja do chin https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ to lepiej drogą kolejową. Owszem, będzie nieco dłużej, ale też sporo taniej i też jest małe ryzyko uszkodzenia towarów

Re: Przesyłka lotnicza

: 29 kwie 2020, 18:02
autor: Justynianka
W tego typu sprawach dużo zależy od profilu firmy oraz rodzaju towarów. Warto postawić na przewóz dostosowany do naszych potrzeb. Taki oferuje między innymi firma Magemar https://magemar.com.pl/ Jest to firma zajmująca się transportem lądowym oraz morskim. Dla nich spedycja portowa czy towary ponadnormatywne to żadne problem

Re: Przesyłka lotnicza

: 12 wrz 2020, 10:09
autor: Monita89
W szczególności przy takiej sporej trasie trzeba byłoby zastanowić się nad odpowiednim zabezpieczeniem przesyłki. Myślę, że tutaj doskonale może sprawdzić się folia stretch czarna https://folia-stretch.pl/folia-stretch-czarna/ , która praktycznie przez każdego jest doceniana. Dzięki niej można dobrze zabezpieczyć dany towar. Także zdecydowanie warto coś takiego zakupić, tym bardziej że nie jest to nic kosztownego.

Re: Przesyłka lotnicza

: 03 gru 2020, 14:55
autor: dimbo45
Morski transport tez jest całkiem spoko, wiem bo korzystam regularnie z usług firmy http://magemar.com.pl