zamienniki tuszy do drukarki

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
łekso

zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: łekso »

Jakich marek zamienniki polecacie? Stosujecie w ogóle? Niestety koszt oryginałów do mojej drukarki mnie przerósł i szukam tańszej alternatywy ale żeby nie stracic na jakości
żniwiarz

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: żniwiarz »

jak do tej pory a z zamienników tuszy korzystam kilka ładnych lat to wszytko działa ok, drukarka od dawna ta sama, odpowiada mi jakość zamienników activejet i ich regularnie uzywam, najlepsze, nie sprawiły mi żadnych problemów jak do tej pory, a dało się dzięki nim oszczędzić sporo pieniedzy
Łysy

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Łysy »

Ogólnie to nie polecam zamienników. Moim zdaniem są o wiele mniej wydajne oraz często są niewykrywalne przez drukarki. Dla swojej drukarki HP tonery kupuje w tym miejscu https://ale.pl/1105-oryginalne-tonery-do-drukarek-hp. Kupiłem zamiennik tylko raz i drugi raz takiego błędu nie zrobię, ponieważ moim zdaniem były to pieniądze wyrzucone w błoto.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem lepiej jednak jest kupować oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek. Sama na przykład mam taką drukarkę Lexmark i w tusze do niej zaopatruję się zazwyczaj w sklepie internetowym https://www.drukuj24.pl/kategoria/lexmark.html. Jak widać ceny nie są tam wcale wygórowane, a za przesyłką nigdy nie musiałam długo czekać. Jeśli więc szukacie profesjonalnych tuszy do Waszych drukarek, to polecam się tam rozejrzeć :)
weło

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: weło »

żniwiarz pisze: ↑05 lut 2021, 17:40 jak do tej pory a z zamienników tuszy korzystam kilka ładnych lat to wszytko działa ok, drukarka od dawna ta sama, odpowiada mi jakość zamienników activejet i ich regularnie uzywam, najlepsze, nie sprawiły mi żadnych problemów jak do tej pory, a dało się dzięki nim oszczędzić sporo pieniedzy
też mi się ich tusze dobrze sprawdzają, odkąd pamiętam korzystam z ich produktów, są wydajne jak oryginały, dobrze nasycone, jakość na piątkę
ODPOWIEDZ