Inwestowanie

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Inwestowanie

Post autor: Hottka »

Wiadomo, że jak chcemy inwestować to musimy mieć jakieś oszczędności. Staram się teraz jak najwięcej odłożyć by móc inwestować i zabezpieczyć się jakoś na przyszłość. Wy w coś inwestujecie?
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 113
Rejestracja: 26 wrz 2019, 21:32

Re: Inwestowanie

Post autor: pestka »

A w co inwestować w kryzysie? No, właśnie... Macie jakiś pomysł? Pytam, ponieważ wiemy wszyscy jaka jest u nas sytuacja... Także czy w ogóle w coś opłaca się inwestować?
łio

Re: Inwestowanie

Post autor: łio »

Inwestowanie jest obecnie ważną częścią naszego życia. Mamy sporo oszczędności, część jest bezpiecznie odłożona, a resztę inwestujemy. Ważne jest to, by nie robić tego nieroztropnie i na własną rękę, jak już inwestujemy, to trzeba robić to mądrze, dlatego my korzystamy z usług doradcy. Nam pomaga firma BJ Optima z Warszawy http://www.bjoptima.pl/oferta, która świadczy usługi doradztwa finansowego. To rzetelni ludzie, którzy mają doświadczenie w inwestowaniu, mają korzystne ceny, no i są skuteczni, polecam.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Inwestowanie

Post autor: wesw32 »

Zastanawiam się nad tym, w co najbardziej opłaca się inwestować w dzisiejszych czasach. Jak myślicie?

___
zasłony metraż
włączony

Re: Inwestowanie

Post autor: włączony »

https://url4.org/sbalo
https://url4.org/pczvp
https://url4.org/spxzp
https://url4.org/pjjcr
https://url4.org/hvmpi
Żobro

Re: Inwestowanie

Post autor: Żobro »

Fajnie zainwestować w polską giełdę, dużo rośnie na niej w ostatnim czasie. Można też otworzyć lokatę na niski procent niestety. Natomiast nie polecam otwierania polisolokaty PKO lub innych bo dużo można stracić jak chcemy z nich wyjść. Na szczęście jest dużo kancelarii, które pomagają w tych sprawach.
Hyż

Re: Inwestowanie

Post autor: Hyż »

pestka pisze: ↑02 wrz 2020, 15:34 A w co inwestować w kryzysie? No, właśnie... Macie jakiś pomysł? Pytam, ponieważ wiemy wszyscy jaka jest u nas sytuacja... Także czy w ogóle w coś opłaca się inwestować?
Oczywiście, że warto inwestować by powiększać nasze finanse. Czy warto robić to w czasie kryzysu? Na ten temat czytałam ciekawy artykuł, który polecam https://horyzont-inwestycji.pl/czy-wart ... e-kryzysu/.
ODPOWIEDZ