Zdobycie certyfikatów ISO

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Zdobycie certyfikatów ISO

Post autor: AdamCz »

Jeśli zależy Wam na pozyskaniu certyfikatów ISO to zwróćcie uwagę na ofertę - http://www.adees.net/ ponieważ jest to czynny audytor z pomocą którego będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość obsługi oraz je uzyskać. Wszystkie dokładniejsze informacje są podane bezpośrednio na ich stronie. My potrzebowaliśmy wersji - ISO 45001 – BHP i ochrona zdrowia i udało nam się spełnić wszystkie wymagania.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: Zdobycie certyfikatów ISO

Post autor: bella »

Wydaje mi się, że każda firma która się rozwija chciałaby mieć taki certyfikat ISO bo do bardzo dobrze świadczy o danej firmie. Dlatego też bardzo ważne jest zadbanie o wszelkiego typu bezpieczeństwo nasze i naszych pracowników. Jeśli chcemy mieć taką pewność to warto skorzystać z usług firm zewnętrznych które dokonają u nas takiego audytu sprawdzającego. My skorzystaliśmy z usług firmy SEKA https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ która specjalizuje się w audytach PPOŻ. Dzięki temu mamy pewność, ze jeśli chodzi o szkolenia z zakresu ppoż to są na najwyższym poziomie
Paweł79

Re: Zdobycie certyfikatów ISO

Post autor: Paweł79 »

Ja zdecydowałem się na zrobienie kursu na audytora, okazało się to dość skomplikowane, ale dzięki temu, że wybrałem jednostkę Bureau Veritas mogłem wziąć udział w szkoleniu audytor energetyczny kurs był podzielony na bloki tematyczne, dlatego łatwiej było mi przyswoić przekazywaną wiedzę.
ODPOWIEDZ