Zaufany dostawca maszyn

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 8:03

Zaufany dostawca maszyn

Post autor: Sylwia »

Jakich dostawców maszyn do obróbki metalu polecacie? Słyszałam sporo dobrego o firmie https://tomaco.pl/. Możecie coś więcej o nich powiedzieć?
Awatar użytkownika
Boguchwal92
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:14

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: Boguchwal92 »

W mojej firmie wykorzystujemy głównie maszyny od Tomaco i przyznam szczerze, że mają naprawdę dobry sprzęt, na którym świetnie się pracuje. Maszyny są solidnie wykonane i precyzyjne, więc nie ma miejsca na żadne pomyłki podczas pracy ;)
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 50
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: ulka »

dzięki, przydadzą mi się te namiary
Awatar użytkownika
finka
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: finka »

Tu http://www.koro.net.pl/ też masz zaufanego dostawcę, dystrybutora i producenta niezawodnych maszyn do zakładów przerobu drewna oraz zakładów i warsztatów branży metalowej w kraju. Współpracuję z nimi od dawna i nie zawiodłam się
Łukaasz

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: Łukaasz »

Dobrze, że pytasz. Sam sprawdzałem kilku producentów z różnych źródeł zanim dokonałem ostatecznego wyboru. Teraz mogę wam polecić przenośniki ślimakowe http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html od producenta Porkon. Oczywiście dostaniecie u nich również części zamienne w przyszłości.
PawełŹ

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: PawełŹ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy P.H.U.”Popularna”https://popularna.pl/o-firmie/ , która oferuję sprzedaż części zamiennych do AGD. Firma oferuję również sprzedaż komponentów chłodnictwa i klimatyzacji w bardzo przystępnych cenach. Powiem wam, że w tej firmie dostałem części , których nie mogłem dostać u siebie w miejscowości a były mi one bardzo potrzebne.
Sławomir

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sklepu z oryginalnymi oraz zamiennymi częściami do pomp i silników hydraulicznych, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://hydromotor.pl/pompy-hydrauliczne/ . Od lat prowadzę własną firmę budowlaną i w przypadku moich maszyn korzystam wyłącznie z ich usług.
MarekĆ

Re: Zaufany dostawca maszyn

Post autor: MarekĆ »

Ostatnio potrzebowałem skontaktować się z punktem, który oferuję części zamienne i prowadzi serwisu maszyn budowlanych. Dobrze, ze mój znajomy dal mi namiar na firmę Selpart https://selpart.pl/oferta/ i własnie u nich znalazłem pasujące zamienniki do mojej maszyny. Teraz już jestem w stałym kontakcie z firmą :)
ODPOWIEDZ