Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Hadrian_76
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:46

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Hadrian_76 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was współpracował z firmą Budra? Poszukuję opinii na ich temat, ponieważ mam w planach zlecić im zabudowę kanałów wentylacyjnych. Chcę się po prostu upewnić, że odpowiednio się tym zajmą.
Awatar użytkownika
Murat-62
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 11:40

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Murat-62 »

Możesz liczyć na ich profesjonalizm i fachowe podejście. Zajmują się zabudową kanałów wentylacji zarówno nowych, jak i istniejących. Mają odpowiednie autoryzacje i licencje. To eksperci od zabezpieczeń. Serdecznie polecam.
wujinzynier

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: wujinzynier »

Ważnym elementem takiego zabezpieczenia jest również cały układ przeciwpożarowy, ważnym elementem jest w tym wszystkim pompownia przeciwpożarowa https://www.bartosz.com.pl/oferty/uklad ... wpozarowe/ . Układy instalowane przez firmę Bartosz posiadają szereg zabezpieczeń, można liczyć na ich niezawodną pracę w sytuacji alarmowej. Firma taka jak ta ma duże doświadczenie, potrafi naprawdę wiele przewidzieć.
PanTera Poznań

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: PanTera Poznań »

Jeszcze sam niedawno w google wpisywałem "Systemy ppoż instalacje" bo szukałem firmy która mi to wykona. Znalazłem blisko spod Poznania https://systemypozarowe-24.pl/. Potrzebowaliśmy instalację do nowego budynku produkcyjnego. Budynek nieduży, ale zachowanie bezpieczeństwa kluczowe
MichałW9

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: MichałW9 »

Zabezpieczenia ppoż zamawiam ramowo tylko od jednej firmy z Wrocka. Niedawno musiałem dokupić do nowej inwestycji trzymacze drzwiowe i nawet jak robiłem porównanie z konkurencją to ta firma miała najlepsze ceny. Poza tym liczy się także jakość obsługi, a tu osobiście uważam że jest jedna z lepszych.
zajć

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: zajć »

Z nimi akurat nie, u nas zabezpieczeniami przeciwpożarowymi zajęła się firma Killfire https://killfire.pl/kontakt.php z Warszawy. Zdecydowaliśmy się skorzystać z ich usług, po kilku rekomendacjach i się na nich nie zawiedliśmy. Mają szeroki zakres usług, są rzetelni i doświadczeni. Urządzenia, przeciwpożarowe, które u nas zamontowali działają niezawodnie, ta firma także je konserwuje. usługi mają w atrakcyjnych cenach, polecam.

funkymedia opinie
Miłosz1970

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Miłosz1970 »

Niestety nigdy nie korzystałem z ich usług. Osobiście współpracowałem niedawno z firmą http://www.tapi.pl/profil/instalacje-przeciwpozarowe/, która zajęła się montażem przemysłowej instalacji przeciwpożarowej w naszej hali produkcyjnej. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i terminowo. Myślę, że będą w stanie pomóc również i Tobie.
Miłosz2020

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Miłosz2020 »

Jeżeli chodzi o ochronę przeciwpożarową, szczególnie w dużych budynkach typu hale lub magazyny, warto zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim są klapy dymowe. Umożliwiają odprowadzenie dymu z palącego się obiektu, dzięki czemu ludzie mogą bezpiecznie się ewakuować, a ekipa gaśnicza szybciej dotrzeć na miejsce. Firma Wirmet z siedzibą w miejscowości Wiry zajmuje się m.in. wykonywaniem takich klap dymowych: http://wirmet.eu/klapy-dymowe/ Poza tym specjalizują się też w innych pracach z zakresu wentylacji i doświetlania budynków, więc znają się na rzeczy i najlepiej powiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć dane miejsce.
Rułles

Re: Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Post autor: Rułles »

Mam zakład stolarski, całkiem spory. Zabezpieczenie przeciwpożarowe na hali z lakierami, klejami i drewnem to podstawa. Pieczę nad bezpieczeństwem firmy i mojej załogi sprawuje firma AKINT https://akint.pl/oferta/obsluga-technic ... lady-ppoz/ Robi regularne przeglądy i konserwacje systemu PPOŻ. Także sprawdza drzwi i bramy przeciwpożarowe czy systemy oddymiania. Jestem bardzo zadowolony. Kilka razy zdarzały się małe pożary, ale wszystkie systemy spisały się idealnie, więc zdecydowanie polecam tę firmę.
ODPOWIEDZ