Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
mamuśka17

Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://tekstyliowo.pl/36-kapcie-hotelowe jest dostępna między innymi oferta na klapki hotelowe, ręczniki i szlafroki. Czy ktoś z Was może zdecydował się na takie rozwiązanie i może podzielić się opinią? Głównie interesuje mnie to, jakiej jakości są tekstylia z tej firmy, bo zależy mi na jak najlepszej. Chce zapewnić gościom komfort, czy możecie coś doradzić?
Łukasz

Re: Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

Post autor: Łukasz »

Myślę, że to jest dobry wybór. Ja od siebie dodam, że jeśli chodzi o wyposażenie hotelu to przyjrzyjcie się meblom hotelowym Furnimeb http://www.furnimeb.com/meble-hotelowe/ Dostaniecie u nich systemy mebli hotelowych, ale też wyposażenie do części restauracyjnej czy dla recepcji, krzesła, stoliki i lady oraz bary. Decydując się na tę firmę możecie liczyć na nowoczesną produkcję, porządną jakość i terminową realizację zamówień, ja w każdym razie jestem z ich usług w 100 % zadowolony.
Gość

Re: Wyposażenie hotelu, gdzie kupić?

Post autor: Gość »

Tutaj https://notodo.pl/krzesla-barowe-drewniane w tym sklepie internetowym znajdziecie wyposażenie do baru hotelowego, krzesła barowe konkretnie. TO styl industrialny, użyte jest drewno, są naprawdę ładne. I mają też inne meble tego typu w swojej ofercie.
ODPOWIEDZ