Wynajem mieszkań Warszawa

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Michał54

Wynajem mieszkań Warszawa

Post autor: Michał54 »

Hej, jeśli ktoś z Was wynajmował mieszkanie w Warszawie i może polecić jakieś biuro, które pośredniczy i będzie pod tym kątem dobrą opcją to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na jakieś sensownej ofercie jeśli chodzi o wybór mieszkań, ale jednocześnie, żeby po mojej stronie zminimalizować zaangażowanie w szukanie.
Rafał88

Re: Wynajem mieszkań Warszawa

Post autor: Rafał88 »

Jeśli chodzi o serwis ofertyprofit.pl to jest super zorganizowany, płacisz raz a potem masz full dostęp do ofert i można dostawać powiadomienia o tych ofertach, które będą pasowały do nakreślonych oczekiwań. Dzięki nim faktycznie poszukiwanie atrakcyjnego mieszkania nie musi być jakoś szczególnie męczące czy zajmujące więc jeśli chodzi o mnie to myślę, że warto będzie z tej opcji skorzystać.

uchwyty kablowe uku cena
vołtłoska

Re: Wynajem mieszkań Warszawa

Post autor: vołtłoska »

A w jaki sposób przygotowujesz swoje mieszkanie pod wynajem? Ja po każdych lokatorach ściągam profesjonalną firmę sprzątającą żeby zrobiła generalny porządek. Dzięki temu nowi wynajmujący mogą wprowadzić się na gotowe :) tę i więcej porad przeczytałam w artykule na stronie firmy Anilop gdzie dzielą się profesjonalnymi radami w zakresie sprzątania.
ODPOWIEDZ