szkolenia

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Haś

szkolenia

Post autor: Haś »

Jakie szkolenia laboratorium możecie polecić? Szukam czegoś na wysokim poziomie merytorycznym, ale jednocześnie z dobrym kontaktem z prowadzącymi. Polecicie jakieś?
iwuć

Re: szkolenia

Post autor: iwuć »

Szkolenia to trudny temat. Nawet jak ma się odpowiednią firmę do przeprowadzenia szkolenia, to zawsze jest problem z miejscem. Zawsze coś wynajmowaliśmy ale okoliczne hotele mają średnią ofertę pod tym względem a ciężko jechać gdzieś dalej z pracownikami, by się podszkolić. Wpadliśmy na pomysł by coś własnego zorganizować do szkoleń, jak myślicie - jest sens?
Andżela

Re: szkolenia

Post autor: Andżela »

iwuć pisze: ↑16 gru 2020, 15:34 Szkolenia to trudny temat. Nawet jak ma się odpowiednią firmę do przeprowadzenia szkolenia, to zawsze jest problem z miejscem. Zawsze coś wynajmowaliśmy ale okoliczne hotele mają średnią ofertę pod tym względem a ciężko jechać gdzieś dalej z pracownikami, by się podszkolić. Wpadliśmy na pomysł by coś własnego zorganizować do szkoleń, jak myślicie - jest sens?
Sala konferencyjna z dobrym wyposażeniem i nagłośnieniem jest znakomitą wizytówka firmy więc jak najbardziej pomysł fajny. Trzeba by tylko znaleźć odpowiedniego wykonawcę, który zna się na nowoczesnych rozwiązaniach i będzie potrafił zaproponować te najbardziej przydatne dla Was.
Miłoszewski

Re: szkolenia

Post autor: Miłoszewski »

Podpowiem tylko tyle: Trias Avi :) Nie ma na naszym rynku chyba firmy z większym potencjałem na takie rozwiązania. Robią duże centra nauki jak już wykonane EpiCentrum w Białymstoku czy teraz realizowane Morskie Centrum Nauki w Szczecinie. Robią tez mniejsze rzeczy, sale konferencyjne, hotele itd. Mają ludzi z doświadczeniem i pomysłami. Warto zapytać o ofertę i ich pomysły. Może razem coś wspólnego zrealizujecie.
iwuć

Re: szkolenia

Post autor: iwuć »

Miłoszewski pisze: ↑21 gru 2020, 19:31 Podpowiem tylko tyle: Trias Avi :) Nie ma na naszym rynku chyba firmy z większym potencjałem na takie rozwiązania. Robią duże centra nauki jak już wykonane EpiCentrum w Białymstoku czy teraz realizowane Morskie Centrum Nauki w Szczecinie. Robią tez mniejsze rzeczy, sale konferencyjne, hotele itd. Mają ludzi z doświadczeniem i pomysłami. Warto zapytać o ofertę i ich pomysły. Może razem coś wspólnego zrealizujecie.
Patrzymy na portfolio Triasa i robi wrażenie. Informacje o wygranym przetargu tez optymistycznie wyglądają. Firma stabilna, z niezłym zapleczem i pomysłami. To widać po ich realizacjach. Pierwszy kontakt już był. Wypadło bardzo dobrze, czekamy na szczegóły. Bez tego nie podejmiemy dalszych kroków, ale zapowiada się interesująco.
ODPOWIEDZ