spedycja miedzynarodowa

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

spedycja miedzynarodowa

Post autor: pestunia »

Moja działalność gospodarcza się rozwija i chciałabym ją rozszerzyć poza granice kraju i potrzebuję dobrej firmy spedytorskiej. są wśród Was osoby biegłe w tym temacie i mogłyby mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: serenede »

Nie wiem jaki chcesz dokładnie towar dostarczyć, ale jeśli jest duży gabaryt to w takim razie najlepiej sprawdzi się transport morski https://pfc24.pl/fracht-morski/ . Na podanej stronie znajdziecie dokładne informacje o tym jak można taką przesyłkę nada
poł

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: poł »

Naszą spedycja w kraju i za granica zajmuje się firma Tica-logistics z Poznania https://www.ticalogistics.pl/uslugi-transportowe/. To profesjonaliści w zakresie transportu, są rzetelni, a ich oferta jest naprawdę kompleksowa. Nie spodziewaliśmy się, że tak dobrze będą pracować, ale spełniają wszystkie nasze wymagania i wykonują kawał dobrej roboty. Są terminowi i uważni, pod względem cenowym również opłaca się ich wybrać, polecam ich serdecznie.
łuki

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: łuki »

Myślę, że również warto sobie sprawdzić te firmę https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html . Między innymi zajmują się spedycją. Uważam, że warto stawiać na doświadczonych fachowców, którzy wszystkim się zajmą, aby nie było żadnych problemów. Wiadomo jak to jest. W pewnych kwestiach liczy się nie tylko wiedza. Pomyślcie o tym przy wyborze odpowiedniej firmy.

proszowice żyjmy inaczej
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 136
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: dimbo45 »

Co powiecie na temat usług firmy http://magemar.com.pl ? Frma profesjonalna, wykonuje swoje usługi na czas. Firma oferuję transport ciężarowy różnego typu naczepami, transport ekspresowy oraz transport ładunków ponadgabarytowych.
Ądik38

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: Ądik38 »

Ja i paru moich znajomych korzystaliśmy z firmy lider https://przeprowadzkilider.pl/ Mają naprawdę dobre cenny a cała przeprowadzka idzie bardzo gładko. Tutaj kontakt do nich https://przeprowadzkilider.pl/kontakt
rybuś

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: rybuś »

Tam gdzie jest potrzebny transport tam trzeba korzystać z usług specjalistów pokroju https://www.translogis.pl/ Tylko oni potrafią zorganizować transport lądowy, morski i powietrzny tak jak trzeba. Kadrę mają zaprawioną w bojach więc nic im nie straszne co gwarantuje że dostawa dojdzie na miejsce i o czasie. Sprawdź ich usługi a sam się przekonasz o ich skuteczności i najlepszych stawkach.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: ankor »

Adexim - oni nam wszystko ogarniali i nie było żadnych problemów. Wszystko poszło tak, jak powinno, bez komplikacji, a zrobienie tego samego na własną rękę, to jest totalna droga przez mękę. Masa rzeczy do przenoszenia, zorganizowanie tego wręcz graniczy z cudem, ale oczywiście każdy powinien działać tak, jak uważa.
rmę

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: rmę »

Jasne, sprawdź sobie firmę Stalspeed http://www.stalspeed.pl/uslugi/ z Kościerzyna. To dobrzy specjaliści TSL, warto nawiązać z nimi współpracę. Obecnie oni nie tylko zajmują się spedycja i transportem naszych towarów w kraju oraz poza jego granicami, ale także odpowiadają za magazynowanie naszych produktów. Bardzo na nich polegamy, ale oni są godni zaufania. Bez problemu się z nimi dogadujemy, a oni terminowo i w dobrej cenie wykonują swoje usługi, polecam ich serdecznie.
Kołek

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: Kołek »

My dopracowując organizację transportu w swojej firmie wykorzystaliśmy system flotman, żeby uskutecznić kolejne procesy zarządzania flotą, kontrolę nad zużyciem paliwa, lokalizacją, czy również własnie skuteczną integracją z giełdami zleceń typu TimoCom, czy Trans24. Daje możliwości rozwoju własnego biznesu, przekłada się to również na ograniczenie wydatków i to nawet o 1/5 jeżeli wszystko uda się sprawnie wdrożyć.
Władek

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: Władek »

Bardzo dobra decyzja. Cieszę się, że Twoja firma cały czas się rozwija. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę https://helena-ts.pl/uslugi. Zajmują się usługami transportowymi, spedycją oraz obsługą celną. Dysponują niezbędnymi certyfikatami i koncesjami. Posiadają także wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje niezawodne i terminowo wykonane usługi.
Hołek

Re: spedycja miedzynarodowa

Post autor: Hołek »

Dlatego szukając ułatwienia w zakresie zarządzania firmą transportową oraz flotą to jak najbardziej polecam odwiedzić https://www.flotman.pl/ gdzie znajdziecie konkretne informacje na temat tego jak można to skutecznie wykorzystać podnosząc zyski, zwiększając zlecenia, ale i obniżając koszty pracy. Mam nadzieję, że też znajdziecie optymalne wsparcie dla swojej firmy!
ODPOWIEDZ