Smaczne obiady w Gdańsku?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
icon

Smaczne obiady w Gdańsku?

Post autor: icon »

Czy możecie podpowiedzieć jakieś naprawdę smaczne obiady w Gdańsku? Gdzie warto się udać, lub zamawiać catering obiadowy? W wyszukiwarce znalazłem ofertę - zacisze.gda.pl/obiady-gdansk-lostowice-zacisze restauracji zacisze. Czy ktoś z Was może zna to miejsce, jada tam i może podzielić się opinią? Niestety od jakiegoś czasu nie mam czasu na gotowanie i chciałbym skorzystać z takiej właśnie opcji cateringu, albo restauracji. A Zaciesze znajduje się niedaleko pracy, więc mogę tam się udać. Jednak czy jest tam smacznie? Ktoś tam jada?
konicak20

Re: Smaczne obiady w Gdańsku?

Post autor: konicak20 »

W sumie ja to czasem lubię takie obiady do domu rzeszów https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/ zamówić, ale to Rzeszów. Nie wiem, jak to jest tam nad morzem, ale mam nadzieję, że to Wam się sprawdzi i będziecie zadowoleni. Dla mnie to jest bardzo fajnym konceptem i na razie sprawdzam cośkolwiek i niech to będzie dla Was też dobre. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Penni

Post autor: Penni »

Odwiedziłem restaurację Sopot https://www.modernsopot.pl, która oferuje przepiękny widok na morze oraz wspaniałe jedzenie i napoje. Zawsze panuje tam przyjemna atmosfera, grana jest miła muzyka, a obsługa jest bardzo uprzejma. Z całego serca polecam to miejsce!
ODPOWIEDZ