rozwód dobry prawnik Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Król

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Król »

Cześć.

Nigdy nie sądziłem, że będę musiał szukać takiej pomocy, ale niestety moja żona wniosła pozew o rozwód. To cios prosto w moje serce, więc nic dziwnego, że nie potrafię się porządnie zabrać za szukanie odpowiedniej kancelarii. Może wy moglibyście mi w tym pomóc? Znacie kogoś, kto ma w tym doświadczenie i przyjmuje na terenie Trójmiasta.
pawełek

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pawełek »

Rozwód bardzo ciężko przeżywałem i muszę przyznać, że bardzo dobrą ofertę kancelarii, udało mi się znaleźć dzięki uprzejmości mojego znajomego, który polecił mi fantastyczne miejsce. Niestety jestem ze świętokrzyskiego, więc nie pomogę Ci w wyborze odpowiedniej kancelarii na terenie Gdańska.
yhęcia

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: yhęcia »

A wchodzi w grę Szczecin? ja mam tak namiary na bardzo dobrego specjalistę. Skontaktuj się z Panem Michałem - https://gajda-adwokat.pl/ Naprawdę bardzo dobry adwokat i w prawie rodzinnym i rozwodach się specjalizuje. Na pewno nie zostawi cię bez pomocy

rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
wróżka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: wróżka »

Niestety nie mam jak ci pomóc, ponieważ mieszkam w zupełnie innej części Polski, natomiast myślę że na forum jest tyle ludzi, że bez problemu ktoś ci kogoś poleci. Pamiętaj tylko, że rozwód to nie koniec świata, co zresztą sama przyznasz po zakończeniu całej sprawy. Będzie dobrze.
Wiśnia

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Wiśnia »

Najlepiej sprawdź również jaki prawnik jest dobry przy rozwodach gdyż często ich obecność jest bardzo ważna na sprawie rozwodowej. Moim zdaniem także bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jakie argumenty będą nam potrzebne na samej sprawie rozwodowej. Myślę, że te kwestie po prostu trzeba wiedzieć.
Kryśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kryśka »

Zgodzę się, że w tej sytuacji, należy wybrać najlepszego specjalistę, na jakiego możesz sobie pozwolić. Z własnego doświadczenia wiem, że dobra pomoc prawna jest niezastąpiona na sali sądowej. Moja koleżanka korzystała w Gdańsku z usług mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ i była bardzo zadowolona. Z ich pomocą szybko zakończyła swój toksyczny związek.
ODPOWIEDZ