robart.slask.pl opinie

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019, 3:45

robart.slask.pl opinie

Post autor: Alfred »

Witajcie. Czy znacie może firmę Robart z Zawiercia? Potrzebuję, żeby wykonali mi malowanie proszkowe na większej powierzchni, ale nie chcę zatrudniać ich w ciemno. Dajcie znać, jeżeli mieliście z nimi jakieś doświadczenia.
Awatar użytkownika
amadeusz83
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2019, 13:27

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: amadeusz83 »

Z firmą robart.slask.pl miałem do czynienia przy cynkowaniu ogniowym bramy. Fachowa usługa, doskonała trwałość. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić dalej ;)
Awatar użytkownika
Anzelm75
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:35

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Anzelm75 »

Jeśli chodzi o malowanie proszkowe, polecam robart.slask.pl. Nie zawiedziesz się, to prawdziwi fachowcy.
Awatar użytkownika
Aleksa61
Posty: 11
Rejestracja: 12 paź 2019, 19:37

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Aleksa61 »

Ja z kolei mam z http://robart.slask.pl/ doświadczenie w śrutowaniu stali. Powierzchnia metalu idealnie wyczyszczona i wypolerowana. Nie mam im nic do zarzucenia, wszystko profesjonalnie zrobione.
Awatar użytkownika
Murat
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2020, 2:35

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Murat »

Robart to bardzo solidna firma. Zleciłem im malowanie proszkowe, które wykonali perfekcyjnie, bardzo dokładnie. Duży plus za terminowość!
Awatar użytkownika
oleg1983
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 8:16

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: oleg1983 »

Wielokrotnie korzystałem z oferty firmy Robart, głównie z cynkowania ogniowego stalowych ogrodzeń. Współpraca zawsze doskonale się układa, polecam!
Awatar użytkownika
Chwalimir1975
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2020, 3:29

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Chwalimir1975 »

Uważam, że Robart to najlepsza firma zajmująca się malowaniem proszkowym w okolicach Zawiercia. Mają bardzo dobre ceny i są perfekcyjni w tym co robią. No i oczywiście terminowi, nie ma mowy o jakiś opóźnieniach. Polecam serdecznie
Awatar użytkownika
Angelika1964
Posty: 11
Rejestracja: 30 lip 2019, 20:24

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Angelika1964 »

Pracownicy Robart Śląsk zrealizowali dla mnie przepiękną balustradę. Projekt spełnia moje oczekiwania, jest bardzo solidna. Na pewno posłuży mi wiele lat.

ogrodzenie pustak łupany koszt
Awatar użytkownika
Derwit_78
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2020, 17:34

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Derwit_78 »

Miałem do pomalowania duży metraż ścian na magazynie, dlatego zamówiłem u nich malowanie proszkowe. Bardzo porządna realizacja, nie ma do nich żadnych zastrzeżeń. Polecam
Awatar użytkownika
Boguchwal92
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:14

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Boguchwal92 »

Firmę Robart Śląsk polecił mi szwagier. Zamówiłem u nich bramę wraz z automatyką i na pewno będę ich polecał dalej, bo rzadko spotyka się tak porządne firmy. Cena na prawdę stosunkowo niska, w porównaniu do jakości.
Awatar użytkownika
safana1960
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 15:31

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: safana1960 »

Na ten moment miałem okazję korzystać z usług robart.slask.pl w zakresie cynkowania i jestem zadowolony z jakości oraz profesjonalnego podejścia obsługi. W końcu wiem na kogo można postawić i w przyszłości jak będziemy mieli kolejną potrzebę to na pewno skorzystamy Obrazek
Awatar użytkownika
hortensja1986
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 9:21

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: hortensja1986 »

A widzieliście może jak wyglądają wykonane przez nich balustrady metalowe? Jeśli nie, to na ich stronie w kategorii "Ślusarstwo" znajdziecie wiele zdjęć z wykonanych realizacji. Tym na pewno pozytywnie Was zaskoczą Obrazek
Awatar użytkownika
Leokadia-62
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 23:57

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Leokadia-62 »

Ja z firmą ROBART miałam kontakt podczas budowy domu. Wówczas potrzebowaliśmy bramy i automatyki do niej. Firma ROBART zajęła się wszystkim. Świetna obsługa, a dostarczone rozwiązania na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
natasza
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 0:49

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: natasza »

Na ten moment miałem okazję korzystać z usług robart.slask.pl w zakresie cynkowania i jestem zadowolony z jakości oraz profesjonalnego podejścia obsługi. W końcu wiem na kogo można postawić i w przyszłości jak będziemy mieli kolejną potrzebę to na pewno skorzystamy
Awatar użytkownika
Jozef
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 10:24

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Jozef »

Ja z firmą ROBART miałam kontakt podczas budowy domu. Wówczas potrzebowaliśmy bramy i automatyki do niej. Firma ROBART zajęła się wszystkim. Świetna obsługa, a dostarczone rozwiązania na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
hestia92
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:30

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: hestia92 »

Firma Robart wykonuje wysokiej jakości bramy, ogrodzenia. Solidnie, z dowozem, w doskonałych cenach. Polecam.
Awatar użytkownika
Patrycjusz_69
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 13:09

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Patrycjusz_69 »

Jeśli szukacie firmy, która wykona dla Was całe ogrodzenie, wg Waszego projektu, zamontuje automatyczne napędy do bram i zamykacze/otwieracze do furtek, to polecam serdecznie firmę Robart. Naszą współpracę oceniam bardzo dobrze. Takich wykonawców nam trzeba.
Awatar użytkownika
ilia87
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, 6:31

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: ilia87 »

Mąż zamawiał u nich bramę i był bardzo zadowolony z jakości wykonania i jakości obsługi. Panowie znają się na metalu jak mało kto ;)
Awatar użytkownika
miron-84
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2020, 13:07

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: miron-84 »

Ja z firmą ROBART miałam kontakt podczas budowy domu. Wówczas potrzebowaliśmy bramy i automatyki do niej. Firma ROBART zajęła się wszystkim. Świetna obsługa, a dostarczone rozwiązania na najwyższym poziomie.
Jaśka

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Jaśka »

Z czystym sumieniem polecam firmę ROBART, jeśli jakiekolwiek prace ślusarskie, to tylko u nich. Zamówiona u nich balustrada, malowana proszkowo, jest naprawdę bardzo dobrze wykonana.
Karaś

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: Karaś »

Zdecydowanie jeśli chodzi o ogrodzenia, to mogę polecić tę firmę. Sprawdzeni fachowcy, słowni, punktualni i bardzo rzeczowi. Super.
bażant

Re: robart.slask.pl opinie

Post autor: bażant »

Automatyka do bram musi być najwyższej jakości. Nie chcemy przecież nie móc wjechać na swoje podwórko. Ta firma ma towar świetnej jakości, a pracownicy są prawdziwymi fachowcami. Polecam.
ODPOWIEDZ