obsłuka klienta nieruchomości

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Gerarda62
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2022, 1:32

obsłuka klienta nieruchomości

Post autor: Gerarda62 »

Hej wszystkim! Macie jakieś doświadczenie w branży nieruchomości? Jestem bardzo ciekawa, jak radzicie sobie z obsługą klienta? Niedawno dowiedziałam się od znajomych, że są specjalne systemy, które do ułatwiają jak crm nieruchomości. Czy ktoś z was z nich korzysta i chciałby co nieco o tym opowiedzieć, jak to faktycznie wygląda? Warto się dowiedzieć i może skorzystać, rpawda? :)
sonita

Re: obsłuka klienta nieruchomości

Post autor: sonita »

A co możecie przykładowo powiedzieć mi o stronie super-apartmenty.pl? Czy warto skorzystać z ich usług? Pytam ponieważ znalazłam tam rent an apartment poznan i wiele innych ofert. Zastanawiam się czy nie wynająć u nich mieszkania na krótki czas dla mojego pracownika z zagranicy...
meganaa

Re: obsłuka klienta nieruchomości

Post autor: meganaa »

Jeżeli ktoś z was poszukuje również specjalistów, którzy oferują nieruchomości zarządzanie warszawa - to w tym kierunku możecie się zgłosić do firmy Status Nieruchomości. Dokładnie oni oferują kompleksowe doradztwo w zakresie nieruchomości, obsługę prawną, administrację i wszelkie inne działania. Także kompleksowo na nich możecie polegać.
madam

Re: obsłuka klienta nieruchomości

Post autor: madam »

Wielu właścicieli nieruchomości zmaga się z problemem znalezienia wiarygodnego nabywcy, który zaoferuje uczciwą cenę. Skup nieruchomości za gotówkę, dostępny na https://skupnieruchomoscidom.pl/ eliminuje ten problem, oferując właścicielom szybką i bezpieczną opcję sprzedaży, która gwarantuje satysfakcję z przeprowadzonej transakcji.
ODPOWIEDZ