niszczenie dokumentów

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Maćko345

niszczenie dokumentów

Post autor: Maćko345 »

Hej, szukam czegoś co skutecznie, szybko i w dużych ilościach będzie niszczyć dokumenty? Ktoś może posiada taką niszczarkę - automax 350c. jest odporna na obciążenia?
róbrimitis

Re: niszczenie dokumentów

Post autor: róbrimitis »

Dobrym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do profesjonalnej firmy, która zajmuje się niszczeniem dokumentów. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam skontaktować się z http://niszczenie-dokumentow.info/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta zajmuje się też archiwizacją dokumentów.
aśka

Re: niszczenie dokumentów

Post autor: aśka »

Tutaj https://esbud.pl/oferta/niszczenie-dokumentow/ macie namiar na firmę, która się tym zajmuje. Bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Trzeba przede wszystkim na bieżąco weryfikować dokumenty i te, których nie trzeba już przechowywać po prostu zniszczyć. Nie ma sensu ich gromadzić i przechowywać, bo zajmują miejsce.
gg83

Re: niszczenie dokumentów

Post autor: gg83 »

Jeśli chcecie podejść profesjonalnie do tematu, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.liderpak.pl/niszczenie-dokumentow/ . Firma oferuje bowiem ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość, aby taka usługa została wykonana w sposób prawidłowy. Rozejrzyjcie się tam koniecznie i poczytajcie na ten temat. Uważam, że naprawę warto. Samodzielnie czasem trudno wykonać taką pracę szybko i sprawnie.
sawak

Re: niszczenie dokumentów

Post autor: sawak »

Doskonale was rozumiem, sami mieliśmy z tym problem. Na szczęście obecnie niszczeniem dokumentacji w formie papierowej oraz na nośnikach, zajmuje się za nas firma Proecco http://proecco.pl/niszczenie-nosnikow-danych/ ze Świętochłowic. Zakres ich usług jest rozbudowany, świetnie się z nimi dogadujemy, ich oferta nam w pełni odpowiada. Ceny ich usług są atrakcyjne, firma działa całkowicie legalnie, opłacało się nawiązać z nimi współpracę, są zdecydowanie godni polecenia.

książka kontroli sanitarnej
ODPOWIEDZ