lpg instalacja

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Pawełos

lpg instalacja

Post autor: Pawełos »

Czy jakbym kupił 6-7 letni samochód na gaz to opłaci mi się to lepiej niż ten sam rocznik na benzynę?? Tak? Bo jak patrzyłam cenowo to wychodzą mi mniej więcej podobnie. Jakie sa wasze opinei na temat instalacji lpg? Waham sie nad tym, czekam na wasze opinie
Lućka

Re: lpg instalacja

Post autor: Lućka »

Uważam ,że zamontowanie instalacji do samochodu, który dużo jeździ jest jak najbardziej zasadne. Koszt instalacji gazowej lpg zwraca się dość szybko.Są jednak jeszcze inne koszty, które trzeba wziąć pod uwagę montując instalację lpg. Po pierwsze częstsze przeglądy samochodu w tym samej instalacji oraz na przykład koszty obowiązkowych okresowych przeglądów samochodu są znacznie wyższe dla samochodów z instalacją gazową. Zajrzyjcie sobie na stronę unilink.pl - https://unilink.pl/porady/ile-kosztuje- ... -samochodu a dowiecie się więcej na temat obowiązkowych przeglądów okresowych pojazdów.
danuś

Re: lpg instalacja

Post autor: danuś »

Instalacja gazowa stała się coraz bardziej popularna , coraz więcej ludzi wybiera tą formę . Sama korzystam z niej od wielu miesięcy z tej firmy tutaj https://lpgdirect.pl/ . Jeśli chodzi o montaż to wszystko przebiega sprawnie między klientem a sprzedawcą . Dodatkowo dostajemy 10-letnia gwarancję od producenta.
SzymekŻ

Re: lpg instalacja

Post autor: SzymekŻ »

Autogaz ma same zalety, także ja zdecydowałem się na niego i jestem w pełni zadowolony. O lpg poczytajcie sobie na stronie Koalicji Na Rzecz Autogazu – http://knra.pl/o-nas/ Są tam przydatne informacje, w tym lista specjalistów zajmujących się montażem instalacji gazowych. Ja skorzystałem z podanego przez nich namiaru i sprawdził się on u mnie w 100 %.
Michał40

Re: lpg instalacja

Post autor: Michał40 »

Wydaje mi się, że jeśli masz zamiar jeździć nim jeszcze kilka, lub kilkanaście lat, to zakup jest jak najbardziej opłacalny. Sam miałem niedawno zamontowaną instalację LPG przez pracowników firmy https://autogaz.com.pl/system-klasyczne ... m-gazowym/ i uważam, że jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Instalacja jak dotąd spisuję się znakomicie, a ja oszczędzam dzięki niej sporo pieniędzy.
ODPOWIEDZ