Lakiernik kielce?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Jacekś17

Lakiernik kielce?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie podpowiedzieć gdzie w Kielcach warto odstawić samochód do usługi lakierowania? Po wpisaniu w wyszukiwarkę lakiernik Kielce okazuje się, że wybór warsztatów jest bardzo duży. Jednak opinie też są różne. Ponieważ zależy mi na tym by położenie lakieru było w terminie i w dobrej jakości. Szukam kogoś z polecenia. Możecie coś polecić?
Włoodek

Re: Lakiernik kielce?

Post autor: Włoodek »

Ciekawi mnie jaki podkład reaktywny https://www.troton.pl/podklad-reaktywny-21/ będzie dobry. Lakiernicy używają różnych, a nie ukrywam, że zależy mi na jakości. Nie raz słyszałem, że po kilku miesiącach lakier schodzi. Taka usługa kosztuje sporo, więc chcę mieć pewność, że będzie bardziej trwała.
MiśUSZATEK

Re: Lakiernik kielce?

Post autor: MiśUSZATEK »

Hej. Kielce to duże miasto, więc nie dziwię się, że masz zgryz. Najlepiej znajdź na tej wyszukiwarce warsztat w swojej okolicy https://www.dobryblacharz.pl/firmy/kielce/lakiernik Masz na niej zbiorczo firmy z regionu i wszystkie są pewne, a nie jacyś pachciarze. Sam z niej często korzystam, jak szukam dobrego fachowca. Dodatkowo są zamieszczone tam ciekawe artykuły motoryzacyjne, także polecam i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ