Justart Studio Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
tyria75
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 12:50

Justart Studio Gdańsk

Post autor: tyria75 »

Powiedzcie mi, drodzy forumowicze, czy korzystaliście kiedykolwiek z usług studia fotograficznego Justart w Gdańsku? Chciałabym poznać wasze opinie na jego temat, jako że potrzebuję nawiązać współpracę z naprawdę zdolnym fotografem do sesji reklamowych.
Awatar użytkownika
ingeborga-70
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:28

Re: Justart Studio Gdańsk

Post autor: ingeborga-70 »

Robiłam kilka sesji zdjęciowych w Justart, ale głównie zamawiam tam zdjęcia do dokumentów. Przerobiłam masę fotografów, ale Pani Justyna z Justart to prawdziwa artystka, która nawet ze zdjęcia do dowodu potrafi wydobyć głębię. Polecam serdecznie!
koleś

Re: Justart Studio Gdańsk

Post autor: koleś »

Niestety, ale mi potrzebny fotograf niżej, który będzie dostępny od ręki. Mam na myśli oczywiście Kraków, bo stąd pochodzę. Może macie kogoś do zaproponowania? Dokładnie potrzebny mi taki fotograf ślubny porządny, który zrobi zdjęcia, jakich nie miał nikt. Zależy mi na unikatowości, bo jednak to jest tylko nasz ślub i zdjęcia mają być tylko nasze. Co o tym sądzicie?
Madziś

Re: Justart Studio Gdańsk

Post autor: Madziś »

Ostatnio byłam na sesji zdjęciowej rodzinnej w studiu fotograficznym w Szczecinie. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy wiedzą jak korzystnie Cię sfotografować, a także dostosowują się do Twojej wizji
ODPOWIEDZ