Gabinet fizoterapi Wrocław

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 470
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Gabinet fizoterapi Wrocław

Post autor: women89 »

Witam wszystkich,
Czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzony i w miarę niedrogi gabinet fizjoterapii dla starszej osoby po urazie biodra? Na NFZ się czeka tysiąc lat, więc szukam czegoś prywatnie. Myślałem o tym miejscu https://bor-med.pl/uslugi/fizjoterapia/. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 19
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gabinet fizoterapi Wrocław

Post autor: ectatend »

Jeśli szukasz dobrego gabinetu fizjoterapia bielany to mogę polecić placówkę Evital. Zawsze rozwiązywali moje problemy związane z ciałem.
Violuś

Re: Gabinet fizoterapi Wrocław

Post autor: Violuś »

Dbałość o zdrowie to bardzo ważna sprawa.Regularność wizyt i realizowania zabiegów spowoduje ,że w starszym wieku nasz organizm będzie lepiej funkcjonować. Od jakiegoś czasu uczęszczam do gabinetu fizjoterapeutycznego i przynosi to pożądany skutek. Zauważyłam ostatnio jedną ale dość poważną zmianę w funkcjonowaniu gabinetu.Wdrożono specjalną aplikację do obsługi gabinetu dzięki któremu elektroniczna dokumentacja medyczna program będzie dużo bardziej bezpieczna. Do bardzo ważny argument przemawiający za wdrożeniem takiego programu.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Gabinet fizoterapi Wrocław

Post autor: kasiakowa06 »

women89 pisze: ↑24 paź 2020, 14:17 Witam wszystkich,
Czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzony i w miarę niedrogi gabinet fizjoterapii dla starszej osoby po urazie biodra? Na NFZ się czeka tysiąc lat, więc szukam czegoś prywatnie. Myślałem o tym miejscu bor-med.pl/uslugi/fizjoterapia/. Co sądzicie?
Jak dla mnie najlepsza fizjoterapia i rehabilitacja pourazowa jest w Spondylusie, bardzo polecam: http://www.spondylus-rehabilitacja.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ