Firm transportowa jaką polecacie ?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Michał

Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Michał »

Chce wyjechać do Hiszpanii do pracy, mam już coś tam wstępnie zorganizowane jeśli chodzi o samo zatrudnienie, ale potrzebuje jeszcze zorganizować sobie jakoś transport. Jazda na własną rękę kompletnie mi się nie kalkuluje więc szukam jakiegoś zorganizowanego przewozu. Jeśli ewentualnie możecie coś w tym zakresie podpowiedzieć to dajcie znać, polećcie jakąś firmę, która zajmuje się organizacją transportu.
MichałŻ

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: MichałŻ »

Jeżeli mogę komuś polecić firmę , która zajmuje się takim transportem jak przemieszczanie maszyn to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://transmid.pl/blog/root/kontakt Transmid. Firma oferuję i zajmuję się przewozem maszyn, kontenerów i urządzeń przy pomocy samochodów ciężarowych z HDS oraz specjalnej platformy przeznaczonej do przenoszenia ciężkich urządzeń na dużej wysokości.
Adaś

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Adaś »

W przypadku przewozu osób do Hiszpanii warto moim zdaniem skorzystać z oferty przygotowywanej przez firmę Pana Janusza Wytrwał z Ropczyc. Transport nowoczesnymi sprinterami i do tego zawsze dwóch kierowców, a jeśli chodzi o obsługę to firma stara się również dbać o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Docierają do różnych miast w Hiszpanii więc nie będziesz miał problemu, żeby dotrzeć do miejsca dla Ciebie docelowego.
Jurek Łełen

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Jurek Łełen »

Od kompleksowego transportu drobnicowego są właśnie specjalne firmy, które mają odpowiednie zaplecze techniczne oraz oczywiście pracowników, którzy mają doświadczenie i są dobrymi kierowcami. Tu polecam zdecydowanie firmę https://www.enterprise.com.pl/oferta/tr ... robnicowy/ kompleksowo zajmują się właśnie transportem drobnicowym i jest to robione po prostu, jak się należy
SzymonDoś

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: SzymonDoś »

Jeśli zależy Wam na tym, aby zdobywać kolejne zlecenia usług transportowych, mając integrację z największymi giełdami zleceń, ale również chcecie lepiej planować trasy przejazdów, mieć kontrolę nad lokalizacją, zużyciem paliwa, czy również dodatkowe zabezpieczenia np. strefy załadunkowej. Dlatego warto sobie sprawdzić system Flotman gdzie znajdziesz konkretne podpowiedzi w tym zakresie i jednocześnie dowiesz się jak takie wsparcie przy większej flocie dokładnie działa.
SaebastianSebŻ

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: SaebastianSebŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy Tab-Trans https://www.tab-trans.pl/kontakt , która oferuję specjalistyczne środki transportu oraz samochody wyposażone w dźwigi hydrauliczne. Firma przyjmie zamówienie na transport autami ciężarowymi i dostawczymi, ale też załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, prefabrykowanych konstrukcji betonowych i gabarytów o znacznej wadze oraz nietypowych kształtach w bardzo przystępnych cenach.
kAWALER56ń

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: kAWALER56ń »

Ja od lat korzystam z pomocy firmy transportowej Ruta http://www.ruta-transport.pl/pl/kontakt.html z Mińska Mazowieckiego i kiedy mój ojciec przekazywał mi swoją firmę to razem z wiedzą z jakich firm mam korzystać z jakie omijać szerokim łukiem. Do firm z którymi warto współpracować jest własnie firma RUTA. Forma oferuję bardzo atrakcyjne ceny, mają nowoczesną flotę aut ciężarowych i posiadają wszystkie certyfikaty i pozwolenia.
JaneŻ

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: JaneŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.anmartransport.pl/oferta , która oferuje usługi transportowe związane z przewozem przesyłek poniżej 3,5 tony, a także ładunków, które przekraczają ten ciężar. Firma oferuję dobre ceny i szybko realizują zlecenia.
KOROŁ23

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: KOROŁ23 »

Jak ktoś mnie pyta o firmę transportową to ja zawsze chętnie polecam https://www.fox-travel.pl/oferta - głównie ze względu na kompleksowość ich oferty. Jeśli szukacie wsparcia w transporcie gości weselnych, w transporcie na lotnisko czy np. w organizacji przejazdu pracowników zmianowych do zakładu pracy lub turystów na wycieczkę objazdową – Fox Travel jest w gotowości! Korzystałem z ich usług autokarowych już wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem :)
SebastiaŃ

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: SebastiaŃ »

Ja potrzebowałem firmy, która oferuję usługi do 22 ton bo więcej nie potrzebowałem. Znalazłem firmę z Krakowa Tab-Trans https://www.tab-trans.pl/kontakt, która taką własnie usługę w swojej ofercie miała https://www.tab-trans.pl/oferta/transport-do-22-ton i szybko i sprawnie dokonała realizacji.
SebastianŻ

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: SebastianŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie usług transportowych to mogę podać namiar do firmy, która oferuję hurtową sprzedaż paliw oraz ich transport . Firma SKAW-OIL https://www.skawoil.pl/oferta oferuję dostawę benzynę bezołowiową PB 95, olej napędowy,
olej opałowy i mamy pewność, że paliwa spełniają wymogi wg nor PN-EN590 oraz są opatrzone odpowiednimi certyfikatami i atestami.
Anuśkaa40

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Anuśkaa40 »

Szukam sprawdzonej firmy, która oferuje transport zewnętrzny. Zależy mi na pełnym profesjonalizmie. Niedawno znalazłam firmę Entra Group Sp. z o.o. Czy ktoś korzystał z ich usług i może podzielić się opinią? https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ewnetrzny/
Awatar użytkownika
Bizubiz
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:56

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Bizubiz »

Transport jest bardzo ważny, szczególnie w biznesie. Sprawdzona firma transportowa będzie na wagę złota. No ale też trzeba oczywiście wybrać coś do konkretnego rodzaju transportu - to oczywiste. Jak będziecie mieli przed sobą przeniesienie, relokacje maszyn, to zajrzyjcie sobie na stronkę https://inrel.pl/nasz-sprzet/rolki-powietrzne/ Mają oni doświadczonych specjalistów, a także i niezbędny sprzęt do takich zadań. Na pewno poradzą sobie z nawet największymi wyzwaniami.
Martuuś66

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Martuuś66 »

Tak zgadzam się, że transport jest bardzo ważny dlatego zależy mi na optymalizacja transportu wewnętrznego. Czy znacie sprawdzone firmy, które działają w tej branży? Ostatnio znalazłam firmę Entra Group Sp. z o.o. Oferta firmy na stronie https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ewnetrzny/
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: Biznesmen78 »

Transport to zdecydowanie duże wyzwanie, dlatego warto sobie wszystko dokładnie przeanalizować i jednak wybrać optymalną opcję która jednak ułatwi zarządzanie flotą i podnoszenie efektywności. Dlatego sprawdź sobie ofertę https://pks-sa.com/oferta/logistyka-kontraktowa.html co do którego dowiecie się m.in jak się sprawdza również w zakresie funkcjonalności i też czy taki system do monitoringu GPS lepiej kupić, a może wydzierżawić.
Pozdrawiam.
MaciejKiś

Re: Firm transportowa jaką polecacie ?

Post autor: MaciejKiś »

My natomiast w raz z rozwojem firmy i zwiększenia całej floty zdecydowaliśmy się na wprowadzenie również dobrego systemu ciężarowego i zdecydowaliśmy się postawić na firmę Flotman. Przede wszystkim świetna organizacja, duża pomoc i szereg możliwości dla biznesu który nam się po prostu rozwija. Jednocześnie udaje nam się skutecznie ograniczać zbędne wydatki na ich utrzymanie.
ODPOWIEDZ