Outlet odzieżowy - dobry pomysł na biznes?

Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy! Dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Outlet odzieżowy - dobry pomysł na biznes?

Post autor: MalaMi »

Jak sądzicie?
Czy taki outlet odzieżowy to dobry pomysł na biznes?
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/outlet/home/ widziałam coś takiego.
Jest tam więcej o tym, skąd biorą się te ciuchy itd.
Myślicie, że warto wziąć to pod uwagę chcąc założyć sklep odzieżowy?
Awatar użytkownika
Grzesiek8512
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019, 9:13

Re: Outlet odzieżowy - dobry pomysł na biznes?

Post autor: Grzesiek8512 »

Myślę, że to dobry pomysł. Ubrania w sklepach są coraz droższe, a coraz więcej osób kupuje je w lumpeksach. Przed założeniem firmy lepiej skonsultować się z prawnikiem, który pomoże nam w kwestiach prawa pracy, pomoże założyć firmę.
http://sochanski.com/
Jańka

Re: Outlet odzieżowy - dobry pomysł na biznes?

Post autor: Jańka »

Jeśli ma się pasję do mody to własny sklep odzieżowy na pewno będzie dobrym pomysłem :) Trzeba tylko zadbać o kilka spraw, dobrą organizację, ogólny klimat i aranżację sklepu i reklamę, a klienci szybko przyjdą. :) Sama zainwestowałam w ten biznes ładnych parę lat temu i bardzo dobrze na tym wyszłam, a poza tym lubię swoją pracę i to, że jestem swoim własnym szefem.
Łękotka6459

Re: Outlet odzieżowy - dobry pomysł na biznes?

Post autor: Łękotka6459 »

Jak najbardziej się zgadzam - własny sklep odzieżowy to świetna sprawa, jednak warto wiedzieć, że nie tylko same ubrania mają wpływ na obroty sklepu, ale też odpowiedni sposób ich ekspozycji. Żeby go zapewnić, warto zainwestować w profesjonalne meble ekspozycyjne, które będą dopasowane pod sprzedawane towary. Firma Bemarc zajmuje się produkcją sklepowych mebli systemowych, można u nich zamówić meble dostosowane do konkretnych artykułów, m.in. ubrań sportowych, jeansu czy stylu high-fashion: https://www.bemarc.pl/oferta-bemarc/. Dzięki ich systemom artykuł są odpowiednio wyeksponowane i przykuwają uwagę klientów. Sama prowadzę sklep z biżuterią i również mam od nich meble - biżuteria prezentują się na nich bardzo dobrze, a same meble są klasyczne i przede wszystkim świetnie wykonane.
Cłoudware

Re: Outlet odzieżowy - dobry pomysł na biznes?

Post autor: Cłoudware »

Oferujemy rozwiązania, które pomagają obniżyć koszty i usprawnić działanie zasobów IT.

Budujemy i modernizujemy systemy, ale przede wszystkim łączymy nowoczesne technologie oraz rozwiązania wiodących producentów.

Outsourcing it z definicji internetowej to: Outsourcing (skrót z ang. outside-resource-using) – wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa niektórych realizowanych przez nie samodzielnie funkcji i przekazanie ich do wykonania innym podmiotom[1].

Outsourcing pozwala na koncentrację procesów zarządczych na zasadniczych celach i kluczowych kompetencjach organizacji a także na zwiększenie elastyczności struktury przedsiębiorstwa, tzn. szybkości, skuteczności i efektywności jego reakcji na zmiany otoczenia rynkowego[2].
ODPOWIEDZ