Zarządzanie nieruchomościami

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 68
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:35

Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: mleczko90 »

cześc
Pytanie do osób, które wynajmują mieszkania. Korzystacie z jakichś firm ,które pomagają wam to wszystko ogarniać? Ja osobiście współpracuję z Altiplano i jestem zadowolony ze współpracy. Rynek nieruchomości jest teraz bardzo popularny i dużo osób zaczyna inwestować w mieszkania. Uważam, że pasywny dochód jest wtedy, kiedy nie musimy nic robić a taka sytuacja jest wtedy kiedy mamy firmę zarządzająca za nas. Jak to wygląda u was? W jakich rejonach działacie? Ja na terenie Warszawy
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
walerian
Posty: 50
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:08

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: walerian »

Nie znam się na tym za dobrze ale jest taka firma https://optimalpartners.pl/ , ktora ma w portfolio opcję inwestowania w ciekawe i rentowne nieruchomości typu kompleks rodzinno-senioralny Family & Active Senior Spa w Kudowie Zdrój albo działki budowane w mazurskiej inwestycji Marina Ryn. Warto poczytać o takich możliwości inwestowania kapitału.
kłąpek

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: kłąpek »

W kwestii zarządzania nieruchomościami specjalistów na rynku znajdziecie wielu. Tylko nie zawsze nazwa zawodu idzie w parze z fachowym i profesjonalnym podejściem. Ja kilka razy widziałem niekompetencję, ale spotkałem się także z wyjątkowymi firmami takimi, jak chociażby firma Pana Przemysława Boczara http://www.zarzadca-pboczar.eu/zarzadza ... homosciami . Stale idą z duchem czasu, wciąż się szkolą, dzięki czemu można im powierzyć sprawy z zakresu prawa budowlanego czy administrowania nieruchomościami.
ArekŁ

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: ArekŁ »

Administrowanie nieruchomościami to nie lekki temat. A dobrych fachowców w tej branży jest niewielu. Mi na szczęście udało się trafić na porządnych specjalistów. Znalazłem ich dzięki tej wyszukiwarce https://www.dobre-nieruchomosci.pl/firm ... eszkalnych . Strona okazała się pomocna nie tylko w tej kwestii. Znalazłem także fajne artykuły branżowe.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: raptak »

Akurat dla mnie te kwestie stanowiły najmniejszy problem i muszę przyznać, że jak najbardziej jeśli chodzi o mnie to ja w głównej mierze skupiłem się na sprzedaży mojego mieszkania. W sumie zależało mi na czasie i jak się okazało to firma http://transakcja24h.pl/ po prostu skupiła moją nieruchomość. Muszę przyznać, że był to najlepszy sposób.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: women89 »

Poszukiwania mieszkania idą w najlepsze? Jeśli tak to koniecznie poznaj propozycję od https://nowepoludnie2.pl/ gdzie możesz spodziewać się wyjątkowych propozycji mieszkaniowych na najwyższym poziomie. To świetne mieszkania, które wyróżniają się przede wszystkim korzystną ceną i różnorodnością.
Awatar użytkownika
Fiołek
Posty: 69
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:37

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Fiołek »

Ja chyba zrezygnuję z zarządzania kilkoma nieruchomościami ponieważ znalazłam bardzo korzystną ofertę w internecie. Jest taki skup nieruchomości Gdańsk i oni z chęcią odkupią ode mnie te mieszkania. I tak wyjeżdżam na stale za granicę więc pieniądze mi się przydadzą. A oferują naprawdę niezłe ceny.
ODPOWIEDZ