Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Uśka

Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Uśka »

Szukam sprawdzonego dostawy wyposażenia gastronomicznego do pizzerii. Planujemy zacząć biznes latem, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i przede wszystkim gdzie mogę liczyć na wysoką jakość i dobre ceny. Pozdrawiam i mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć po prostu racjonalną decyzję!
Ludeś

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Ludeś »

Jeżeli szukacie naprawdę dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i też naprawdę rozbudowaną ofertą propozycji jak na przykład meble metalowe, ale jednocześnie trzony, piece i wiele innych. Zamawiamy wyłącznie u nich, współpraca układa nam się naprawdę dobrze.
Aleśka

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Aleśka »

Jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na hurtownię gastronomiczną w której możecie liczyć przede wszystkim na profesjonalizm obsługi. Jednocześnie w podejściu do potrzeb klienta, dobre warunki cenowe i dotrzymanie terminów dostaw. Dlatego jak czegoś brakuje nam na stanie to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na Invest Horeca gdzie propozycji nie brakuje, licząc przy tym na konkurencyjne ceny.
Uśka

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Uśka »

Mega dzięki za pierwsze wskazówki z własnych doświadczeń i mam nadzieję, że również podejmę racjonalną decyzję dla swojego lokalu gastronomicznego, bo rzeczywiście chcemy postawić przede wszystkim na jakość i wydajność pracy żeby klienci byli szczególnie zadowoleni z wyboru naszej pizzeri. Pozdrawiam serdecznie!
Deseń

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Deseń »

Sprzęt do branży Horeca typu piece, trzony gastronomiczne, akcesoria i naczynia to na pewno Invest Horeca https://investhoreca.pl/ Jeśli prowadzicie restaurację, pizzerię czy również sklep to na pewno znajdziecie wszystko co potrzebne do efektywnej pracy i jednocześnie bez walki z ciągłymi problemami technicznymi.
Płecek

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Płecek »

Przy posiadaniu gastronomii, warto pomyśleć o zaopatrzeniu w dobre naczynia jednorazowe. Ja znalazłem dobrego dostawcę tacek plastikowych firmę Inject Plast z Lipowa https://www.injectplast.pl/kontakt Tacki są wyjątkowo odporne, mocne i trwałe, a cena jest niewygórowana. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty.
świat

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: świat »

A tak odnośnie wyboru zmywarki - podpowiem Wam, bo my mamy kapturową zmywarkę https://www.winterhalter.com/pl-pl/ i możemy śmiało polecić. Wydajna, z mniejszym zużyciem wody, bajecznie prosta w obsłudze, do tego zawsze dla lepszego efektu dokupujemy chemię Winterhalter. To gwarancja doczyszczenia wszystkiego w 100%.
ODPOWIEDZ