Wybór drewna na dach

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Wybór drewna na dach

Post autor: kochana »

Witajcie, chciałabym porozmawiać na temat skandynawskiego drewna używanego przez tę firmę https://mgdachy.pl/drewno/ do produkcji dachów. Czy to jest prawda, że musi być ono specjalnie suszone, żeby mogło spełniać doskonale swoje zadanie?
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: AdamCz »

Porządny dach to nie samo pokrycie dachowe, ale również odpowiednie akcesoria dachowe i dobrane izolacje, dlatego z własnego doświadczenia mogę polecić Ci żebyś zwrócił uwagę na propozycje od Braas z pomocą którego będziecie mogli stworzyć fachowy dach z jednej ręki i do tego skorzystać z usług ich wykwalifikowanych certyfikowanych dekarzy.
Awatar użytkownika
Królik
Posty: 16
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:44

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: Królik »

Jeśli szukacie najlepszego materiału na dach, to zgłoście się do firmy Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Ta firma od lat wykonuje (robi projekty a także montuje na placu budowy) dachy technologii MiTek, czyli z wiązarów dachowych wykonanych bez użycia gwoździ (łączone są na płytki stalowe). To dachy bardzo wysokiej jakości, solidne i trwałe. Wykonywane są w fabrykach, a na budowie składane niczym klocki. Dzięki temu są to precyzyjne konstrukcje. Firma działa na terenie całej Polski. A na ich stronie możecie obejrzeć ich realizacje.
Awatar użytkownika
Qezi
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 16:29

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: Qezi »

W przypadku wykonania dachu to jestem zdecydowanie za tym aby postawić jednak na certyfikowanego dekarza od Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności, a do tego zachowają pełną dokładność i zabezpieczenia również w zakresie hydroizolacji Icopal.
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: DreamKomtru »

My korzystaliśmy z usług dekarza z firmy Dachlux https://www.solidnydekarz.pl/dekarz . Mają bardzo duże kompetencje, jeśli chodzi o wykonywanie pokryć dachowych. wszystko zostało wykonane perfekcyjnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Firma absolutnie godna polecenia.
Awatar użytkownika
Wesi
Posty: 46
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:30

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: Wesi »

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę również na ofertę przygotowaną przez producenta Braas, zarówno jeśli chodzi o Turmalin bądź Rubin13 V dwa najbardziej cenione modele przez osoby które się zdecydowały bo są pięknie wykończone, do tego odpowiednio zabezpieczone i wyróżniają się najniższą porowatością oraz nasiąkliwością.
JanŚ

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: JanŚ »

Moim zdaniem jeżeli już podjęliśmy wyzwanie i zabieramy się za robienie bardzo fundamentalnej rzeczy jak dach to trzeba wybrać najlepsza firmę bo na dachu nie warto oszczędzać. Ja wybrałem firmę https://www.solidnydekarz.pl/ i wiem, że mój dach jest zrobiony tak jak powinien być i będzie nas chronił latami.
tómbernat

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: tómbernat »

Dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze nawiązanie współpracy z firmą dekarską, która doradzi nam przy wyborze odpowiedniego drewna do wykonania konstrukcji dachu. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa wielkopolskiego to polecam wam zgłosić się do http://dekarzswarzedz.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Błozek

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: Błozek »

W mojej opinii przede wszystkim warto zadbać o wybór dobrej jakości dachówki ceramicznej która moim zdaniem jest najlepszą opcją w zakresie pokryć dachowych. My na przykład u producenta Braas znaleźliśmy piękny płaski szary Turmalin. No i przy hydroizolacji zdecydowaliśmy się na rozwiązanie w wersji "Papy w Technologii Szybki Profil SBS" z gwarancją na poziomie 45 lat.
AdamŻ345

Re: Wybór drewna na dach

Post autor: AdamŻ345 »

Moim zdaniem warto takie sprawy oddać po prostu firmie, która będzie nam robiła dach. Jak ja robiłem dach to o razu się zapytałem czy mam organizować jakieś drewno i niebyło takiej potrzeby. Budową dachu i mnie zajęła się firma https://www.solidnydekarz.pl/dekarz . Bardzo lubię współpracować z takimi fachowcami bo robią naprawdę dobrą robotę a my jako inwestorzy nie musimy się o nic martwić.
ODPOWIEDZ