Windykacja

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
JoannaN
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2019, 19:10

Windykacja

Post autor: JoannaN »

Witam,

Czy ma ktoś z was może sprawdzoną kancelarię prawną, która specjalizuje się w sprawach windykacyjnych?
Przyznam, że od mojego byłego klienta nie mogę się doprosić od ponad pół roku pieniędzy, co przeszkadza mi w prowadzeniu mojego biznesu ...
Awatar użytkownika
WojciechH
Posty: 16
Rejestracja: 18 sie 2019, 23:12

Re: Windykacja

Post autor: WojciechH »

Dobry Wieczór,

Ja byłem zmuszony korzystać z takich usług rok temu. Miałem problem z kilkoma klientami, którzy dość bardzo ociągali się z opłatami. Na początku im na to pozwalałem, ponieważ nie chciałem stracić klientów. Skończyło się w momencie, w którym sam nie miałem za co płacić pracownikom.
Skorzystałam z usług kancelarii https://kancelariahilarowicz.pl/windykacja. Bardzo mi pomogli.
Odzyskałem wszystkie pieniądze, które byli mi dłużni i to w dość szybkim czasie.
Awatar użytkownika
TomaszekC
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:38

Re: Windykacja

Post autor: TomaszekC »

Ja miałem taka osobę, która była mi dlużna za faktury. Na szczęście zwróciłem się do bardzo dobrej kancelarii Solventoir z Wrocławia, która pomogła mi odzyskac pieniądze.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Windykacja

Post autor: izka »

Tutaj https://www.system3000.pl/cennik/ sprawdzicie sobie cennik platformy System 3000 . Pomaga ona w odzyskiwaniu należności. Można prowadzić profesjonalną windykację i przede wszystkim skutecznie odzyskać swoje pieniądze od dłużnika. Można tam również skorzystać z giełdy długów. Wszystkiego dowiecie się na stronie. Jest tam wszystko dokładnie wytłumaczone jak to działa.
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Windykacja

Post autor: King »

Prowadząc firmę windykacja jest często jedynym sposobem na to, by odzyskać swoje pieniądze. Na stronie https://www.fluence.com.pl/ można znaleźć kontakt do firmy, która zajmie się dla was odzyskaniem waszych należności. Według mnie warto się na to zdecydować.
AąntonSzandor

Re: Windykacja

Post autor: AąntonSzandor »

Z tym to najlepiej udać się do specjalistów, dobra firma windykacyjna załatwi wam sprawę jak należy. Ja tę firmę mogę wam doradzić - Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego https://biurocbbp.pl/oferta/windykacja-porady-prawne/ Są skuteczni, profesjonalni, zaangażowani i działają w obrębie całego kraju. Stosują twardą windykację, bo z mojej perspektywy zdecydowanie jest to najsensowniejsza forma egzekwowania długów, no w moim przypadku w każdym razie nie działały telefony czy listy, dłużnik nie zwracał na nie uwagi. Za to CBBP okazało się stuprocentowo skuteczne.
justaa889

Re: Windykacja

Post autor: justaa889 »

Często mamy problem z odzyskaniem należności, na przykład dla firmy transportowej. I dlatego tu https://transcash.eu/ możecie sporo się dowiedzieć. No i ja na razie mam dość problemów, niemniej jednak działajmy coś w tym temacie. Jak to wszystko rozważyć, jak dograć sobie te elementy? Co wy w sumie robicie, jak z tym działacie?
Tadzikk

Re: Windykacja

Post autor: Tadzikk »

Śmiało możesz zlecić odzyskanie swoich należności aforti collections, skutecznie odzyskują długi wspomagając się szerokim wachlarzem narzędzi windykacyjnych. Osobiście gdybym miała problemy skorzystałabym z ich usług
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Windykacja

Post autor: tormund94 »

Muszę przyznać, że mam problem z windykacją należności i poszukuję kancelarii w okolicach Andrychowa, która zajęłaby się sprawą. Od znajomej słyszałam, że tutaj https://www.kancelariamm.pl/kancelaria-andrychow można znaleźć wysokiej klasy specjalistów, którzy między innymi zajmują się sprawami windykacyjnymi. Ktoś z was korzystał z usług tej firmy?
ODPOWIEDZ