Weterynarz

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 447
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Weterynarz

Post autor: women89 »

Chcesz porządnie zadbać o zdrowie Twojego psa czy kota? Warto zatem mieć zapisany adres do osób, które rozumieją ten temat i w razie co, pomogą. Bardzo dobra klinika weterynaryjna Warszawa Białołęka znajduje się na http://zdrowyzwierz.waw.pl/o-przychodni gdzie możesz spodziewać się profesjonalnego podejścia, empatii i doświadczonych lekarzy weterynarii.
kocię

Re: Weterynarz

Post autor: kocię »

Jestem jak najbardziej za, warto iść do faktycznie dobrego specjalisty. My z naszym kotem chodzimy tylko do przychodni weterynaryjnej Dolittle we Wrocławiu. Korzystamy z usług ich weta już od dawna, tam szczepimy naszego pupila, kilka razy byliśmy tam też w nagłym przypadku, za każdym razem otrzymaliśmy profesjonalną pomoc. Weterynarz zna się na tym, co robi, ma tez korzystne stawki cenowe, polecam go serdecznie.
aęria

Re: Weterynarz

Post autor: aęria »

Wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu, które rozglądają się za porządnym gabinetem weterynaryjnym polecam zgłosić się do http://weterynarz-radzi.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy chcą pomagać zwierzakom.
tóernis

Re: Weterynarz

Post autor: tóernis »

Jeżeli mieszkacie na terenie Trójmiasta i rozglądacie się za porządnym gabinetem weterynaryjnym to polecam wam zgłosić się do http://naszalecznica.pl/ Sam chodzę tam ze swoimi zwierzakami i mogę powiedzieć że zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą. Warto się do nich wybrać.
Kryśkaa

Re: Weterynarz

Post autor: Kryśkaa »

Dobry weterynarz jest na wagę złota. My się trochę naszukaliśmy z naszą Kersi. Wcześniej rzadko bywałyśmy u lekarza. Jednak z wiekiem przychodzą też niestety choroby. Chciałam się na tą jej psią starość przygotować i zaczęłam czytać artykuły. Zostawiam wam ciekawy wpis o demencji https://johndog.pl/blog/zdrowie/demencj ... terapeuty/. Dość często się pojawia na psiej emeryturze. Grunt to mieć wiedzę jak psu pomóc.
Łukasz

Re: Weterynarz

Post autor: Łukasz »

Moim zdaniem, ważne jest to, by weterynarz posiadał wyposażenie weterynaryjne, najwyższej jakości. Zdarzyło mi się być u weterynarza, który miał sprzęt bardzo zacofany. Zresztą, jego wiedza na temat weterynarii, również nie była dawno aktualizowana. Jednak już zmieniłem gabinet i jestem zadowolony.
Staśko

Re: Weterynarz

Post autor: Staśko »

Mój pies miał kontuzję. Nie chodził dobrze na przedniej prawej nóżce. Postanowiłem iść z nim do weterynarza. Weterynarz stwierdził że mam chodzić z psem na fizjoterapię i trafiłem tu https://www.neuro-vet.pl/fizjoterapia . Widziałem jak Demona boli noga i ile wysiłku w to idzie. Też bardzo się stresowałem jednak nie potrzebnie. Mój Demon chodzi już lepiej i daje się rehabilitować w domu przez mnie.

klips pomiarowy
ODPOWIEDZ