Wegańskie kosmetyki

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Michałkieolga63

Wegańskie kosmetyki

Post autor: Michałkieolga63 »

Teraz mogę wygodniej zamawiać wegańskie kosmetyki https://kontigo.com.pl/naturalne/weganskie.html z drogerii internetowej. Wszystko w jednym miejscu wygodnie, warto korzystać z takich :)
Aśka43

Re: Wegańskie kosmetyki

Post autor: Aśka43 »

Wegańskie kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoje proste, organiczne i skuteczne składy. Moją ulubioną marką kosmetyków jest koreański The Vegan Glow . Wegańskie kosmetyki powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety!
Awatar użytkownika
uszka
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Wegańskie kosmetyki

Post autor: uszka »

A czytaliście już ten artykuł https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdr ... -weganskie ? Nawet nie miałam pojęcia, że takie kosmetyki istnieją. Przyznam się, że myślałam, że są to kosmetyki naturalne, ale to nie jest prawda. Trzeba zawsze uważnie czytać skład, aby świadomie wybierać. Ja to niestety zawsze robiłam tylko wyrywkowo.
kartą

Re: Wegańskie kosmetyki

Post autor: kartą »

Zajmujemy się wytwarzaniem takich kosmetyków. Pomocne na tym polu wydają się rozwiązania zaproponowane przez https://aerozol.pl/menu-14-Napelnianie_Aerozoli-17.html . To oni napełniają na nasze zlecenie aerozole, a następnie idą one do sprzedaży - w bardzo konkretnej jakości!
ODPOWIEDZ