używacie zamienników tuszy

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
pewcia
Posty: 60
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:25

używacie zamienników tuszy

Post autor: pewcia »

Używacie zamienników tuszy do drukarki? Jakie marki według was najlepsze i mozna bezpiecznie na nich drukować?

beretta 92sb-c
Awatar użytkownika
Paefi49
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:38

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: Paefi49 »

Jest to jak najbardziej osobista kwestia. To jest Twoja własna decyzja.
Co za różnica, czy nie żyjemy, czy po prostu żyjemy i nie mamy o tym pojęcia?
Awatar użytkownika
Fiołek
Posty: 69
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:37

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: Fiołek »

Wydaje mi się, że najlepiej po prostu upić i wypróbować. Chyba że masz jakiegoś znajomego, który już kupuje zamienniki i mógłby Ci doradzić. Ja dopiero przymierzam się do takiego zamówienia i jak tylko skończy mi się tusz hp 302 , to wypróbuję tych tańszych wersji. Myślę, ze nie będzie z nimi problemu, bo gdziekolwiek nie spytam, to każdy już kupuje tańsze zamienniki.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: bella »

Jeśli chodzi o to to ja tam nic złego w tym nie widzę i sama kupuję zamienniki tuszy. Ale zależało mi na tym aby kupować tusze w dobrym i sprawdzonym sklepie. Dlatego też szukałam w internecie takiego sklepu i znalazłam ten https://www.drukuj24.pl/kategoria/brother-115.html w którym to dostanę zamienniki i nawet oryginały tuszy w całkiem fajnych cenach. Także uważam, że tak czy inaczej warto najpierw dobrze poszukać
Łoś

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: Łoś »

Nie używam zamienników, ponieważ uważam że są o wiele mniej wydajne niżeli oryginał. Dlatego jeśli szukacie oryginalnych tuszów to drukarek HP, to polecam zajrzeć pod ten adres https://ale.pl/1095-oryginalne-tusze-do-drukarek-hp. Kupisz u nich oryginalne tusze do wszystkich popularnych drukarek HP. Jeśli nie możesz znaleźć tuszu do swojego urządzenia, skontaktuj się z nimi.
ODPOWIEDZ