Usługi online

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Olivier
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 12:39

Usługi online

Post autor: Olivier »

Z jakich usług online zazwyczaj korzystacie? Ostatnio chciałem przedłużyć umowę na telefon, wszystkie potrzebne dane uzupełniłem na stronie operatora, ale i tak musiałem udać się do punktu obsługi klienta aby podpisać nową umowę.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 27
Rejestracja: 20 lis 2019, 1:56

Re: Usługi online

Post autor: Olka »

A słyszałeś może o usłudze mojeID? Jest to wygodne i w pełni bezpieczne narzędzie, za pomocą którego możesz potwierdzić swoją tożsamości online https://www.mojeid.pl/# Ostatnio podpisywałam nową umowę na dostawę gazu i wszystkie formalności załatwiłam przez Internet – nie musiałam wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów, a weryfikacja danych przebiega w analogiczny sposób, jak w bankowości elektronicznej. Sporo czytałam o usłudze mojeID i nie mogę się doczekać, aż za jej pośrednictwem będzie można załatwić większość spraw związanych z zawieraniem czy przedłużaniem umów z dostawcami danej usługi.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Usługi online

Post autor: stark »

Szczerze mówiąc większość spraw załatwiam przez internet. Nie muszę dzięki temu tracić czasu na stanie w kolejkach. Mam profil zaufany i urzędowe sprawy mogę ogarnąć online. Coraz częściej robię również zakupy w sklepach internetowych, więc potrzebowałem dobrego antywirusa. W pracy mamy Kaspersky'ego i jesteśmy zadowoleni. Do domu wykupiłem sobie licencję na rok Internet Security https://www.kaspersky.pl/internet-security, który jest już dość zaawansowany w ochronie.

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Usługi online

Post autor: raptak »

Z usług w internecie ja najchętniej korzystam wtedy kiery robię różnego rodzaju zakupy w internecie. Bardzo lubię taką opcję i jestem zdania, że wystarczy wpisać adres sklepu www, kliknąć wejdź na odpowiednią kategorię i mamy masę różnych produktów. Oczywiście na końcu płatność online i wszystko załatwione.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Usługi online

Post autor: Biznesmen78 »

Jeśli szukacie najlepszych ofert dostawców internetowych w swojej okolicy, to na pewno powinniście skorzystać z porównywarki https://panwybierak.pl/oferty/internet/46, gdzie możecie zawsze znaleźć wszystkie dostępne opcje. Kiedy ja szukałem, zależało mi na tym by sprawdzić w ogóle którzy dostawcy dostarczają internet i telewizję w mojej okolicy.
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Usługi online

Post autor: jula9201 »

Jeśli mowa o usługach online, to ja akurat najchętniej korzystam sobie ze sklepów, które oferują różne asortymenty. Na ten moment najbardziej sprawdzam sklepy obuwnicze, ponieważ potrzebujemy butów na lato dla całej rodziny. Buty dla męża udało się znaleźć na stronie https://butymodne.pl/klapki-meskie-c19913.html i myślę, że dla wszystkich tam coś znajdziemy.
Hanka

Re: Usługi online

Post autor: Hanka »

Ja też najbardziej lubię robić zakupy online. To dla mnie najwygodniejsza opcja. Mogę porównać wiele ofert, niezależnie do pory dnia, na spokojnie wszystko przejrzeć, zastanowić się - a wszystko bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla mnie momencie. Do tego jeszcze mam od jakiegoś czasu wirtualną karte Twisto czyli odroczone platnosci. Kupuję coś w internecie a fizyczni płace za to do 15 dnia kolejnego miesiąca. Czyli mam sporo czasu by zakup obejrzeć i zdecydować czy to faktyczni to co chciałam. Wszystko bezpiecznie, wygodnie, bez żadnych haczyków.
ODPOWIEDZ