Uprawnienia SEP

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Uprawnienia SEP

Post autor: wiktorziel »

Gdzie można odbyć taką kwalifikację? mamy nowego pracownika bez kursu a jest do obsługi jaką będzie wykonywał wymagany.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 176
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: urania »

Jakie miasto Cię interesuje nie piszesz. Ale myślę, że tu jakieś szkolenie blisko Twojej lokalizacji uda się znaleźć https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ ta firma szkoleniowa od 13 lat już prowadzi z dużym powodzeniem kursy zakończone egzaminami i wydawaniem świadectw kwalifikacyjnych honorowanych w całym kraju i na terenie Unii Europejskiej. Szkolą na wysokim poziomie, na pewno jak pracownik egzamin zda to będzie miał wiedzę co do zdobytych uprawnień. I kolejna sprawa to to są uprawnienia czasowe, zwracaj uwagę na to czy innym pracownikom się nie kończą. Wtedy możesz szkolenie grupowe w miejscu pracy zorganizować. eMKa Szkolenia się przeprowadzenia takich kursów podejmują.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 171
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: judyta »

Wybierając branżę budowlaną, jako cel zainteresowania zawodowego, należy mieć świadomość konieczności posiadania przez osoby sprawujące samodzielne funkcje techniczne odpowiednich uprawnień budowlanych. Ja ze swojej strony mogę polecić wam w szczególności https://uprawnienia-budowlane.pl gdzie znajdziecie rzetelne materiały do nauki, do pobrania na telefon czy tablet.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Samanta »

Z tego, co się orientuję, to żeby zdobyć takie uprawnienia SEP pozwalające na pracę elektryka, należy najpierw zapisać się na specjalny kurs, na przykład na stronie internetowej https://kursy-sep.com.pl/, a następnie zdać przed Komisją Egzaminacyjną egzamin ustny. Takie uprawnienia są od dnia egzaminu ważne przez 5 lat.
palądyn

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: palądyn »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://e-mierniki.pl/c/mierniki-malych-rezystancji
olgaś

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: olgaś »

tak własnie jest. Należy zrobić specjalny kurs SEP. Nasi pracownicy korzystali z kursów w firmie Tisbud. https://tisbud.pl/kursy/uprawnienia-sep/. Dobrze zorganizowane centrum szkoleń. W dodatku można dostać certyfikat Centrum Certyfikacji. I rozwiązuje się problem jeśli pracownicy pracują nie tylko na terenie Polski.
czereśnie

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: czereśnie »

Każdy elektryk doceni też taki sklep https://vcx.com.pl/ , zakupimy tu elementy niezbędne do projektowania i sterowani automatyką budynkową oraz instalacją elektryczną. Elementy tego typu przydadzą się przy instalacjach każdej wielkości, zarówno tych mniejszych jak i większych. Wiele firm instalacyjnych korzysta właśnie z takiego źródła - zakupów.
ODPOWIEDZ