Szkolne książki

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
ostrożny

Szkolne książki

Post autor: ostrożny »

Odnośnie tematu książek i nowego roku szkolnego, to czy posiadacie już podręczniki dla waszych dzieci? Mi udało się zakupić je w fantastycznej cenie, na stronie tego sklepu online: https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-polsk ... 86250.html . Jeśli szukaliście dobrej księgarni, to w moim mniemaniu warto tam zajrzeć, bo raczej nie znajdziecie nigdzie niższych cen. Jeśli również znacie jakieś ciekawe sklepy online, to dajcie proszę znać.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Szkolne książki

Post autor: Samanta »

A jakie książki byście polecili do nauki gramatyki języka polskiego przez obcokrajowców? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z materiałami https://startpolish.pl/k/gramatyka-jezy ... krajowcow/? I jak, czy nauka z tych książek jest przyjemna?
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Szkolne książki

Post autor: away »

ostrożny pisze: ↑23 sie 2021, 12:09 Odnośnie tematu książek i nowego roku szkolnego, to czy posiadacie już podręczniki dla waszych dzieci? Mi udało się zakupić je w fantastycznej cenie, na stronie tego sklepu online:. Jeśli szukaliście dobrej księgarni, to w moim mniemaniu warto tam zajrzeć, bo raczej nie znajdziecie nigdzie niższych cen. Jeśli również znacie jakieś ciekawe sklepy online, to dajcie proszę znać.
Inne księgarnie również sprzedają, takie książki. Można powiedzieć, że to jeden z głównych asortymentów, takich sklepów. W https://rewolucja.co.uk/9788365381040/i ... ni-sprawcy również znajdziesz pozycje edukacyjne oraz dydaktyczne.
ODPOWIEDZ