Szkoła jazdy

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
leo
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:14

Szkoła jazdy

Post autor: leo »

Dobrze, że istnieją jeszcze takie porządne szkoły jazdy :) Ja się uczyłam w szkole jazdy Pałgan: http://palgan.pl/. Byłam bardzo zadowolona z całego kursu a egzamin zdałam za pierwszym razem. Szczerze polecam takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
jolkka
Posty: 28
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:52

Re: Szkoła jazdy

Post autor: jolkka »

W dzisiejszych czasach to sobie nie wyobrażam żeby nie mieć prawa jazdy. Jest to spore ułatwienie w życiu no i nie trzeba liczyć ciągle na komunikację miejską. Ja prawko zrobiłam już jakiś czas w http://autokadet.pl/ i to była słuszna decyzja, bo nie boję się jeździć za kółkiem i znam wszelkie przepisy drogowe czy znaki także śmiało mogę nie wychodzić z auta :P
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Szkoła jazdy

Post autor: luiza »

Ja dzisiaj trafiłam na kursy prawa jazdy warszawa w Elmol. Chyba zapiszę się tam na kurs od września. Cena z tego co widziałam jest bardzo przystępna. Poza tym można płacić w ratach. Instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i mają indywidualne podejscie do każdego kursanta. Ktoś z was uczył się jeździć w tej szkole jazdy?
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Szkoła jazdy

Post autor: women89 »

Każde takie miejsce potrzebuje tablicy, na której można będzie przedstawiać najważniejsze rzeczy oraz pokazywać wszystkie niezbędne manewry. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej firmy. Postaw na https://www.tableo.eu/ czyli tablice o różnej powierzchni, wielkości oraz dostosowaniu do potrzeb.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 102
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: Szkoła jazdy

Post autor: sowa »

A ja chodziłam do Motostart na Racławicką i bardzo sobie chwalę tą szkołę jazdy, chodziłam na kurs weekendowy bo w tygodniu pracuję i bardzo mi przypasował taki schemat wykładów i jazd
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Szkoła jazdy

Post autor: milka »

Niezależnie od tego jaką szkołę wybierzemy to zdanie samego egzaminu państwowego nie jest prostą sprawą. Często stres wszystko psuje i przez zwyczajne roztargnienie oblewamy. Dlatego moim zdaniem warto przed egzaminem skorzystać z pomocy bienergetycznej. Tu https://wspanialakobieta.pl/forum/viewt ... 6563#p6563 taką pomoc można otrzymać. Poczytajcie - myślę, że może to pomóc wielu osobom.
Maryśka

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Maryśka »

Ja chcę zrobić, ale prawo jazdy kat c. Kraków ma tyle szkół jazdy, że ciężko się zdecydować. Przeglądam, oglądam, wybór padł chyba na http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... oria-c-c-e czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć czy dobrze wybrałam?
Mąkosza

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Mąkosza »

Robiłam kurs na prawo jazdy w szkole Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/ i mogę wam polecić tę szkołę z czystym sumieniem. Bardzo miła obsługa, super instruktorzy, nowe samochody, doskonale przygotowany plac manewrowy. Do tego większość jazd po mieście odbywa się trasami egzaminacyjnymi, ponieważ mają plac blisko WORD, więc wyjeżdżasz z placu i praktycznie od razu jesteś na trasie egzaminu. Przydało mi się to później, ponieważ egzaminator chciał mnie trochę 'podpuścić' i kazał mi nagle skręcić, ale ja znałam tę drogę i wiedziałam, że tam jest zakaz. Dzięki temu zdałam za pierwszym razem i jestem z tego bardzo dumna.
Aśka99

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Aśka99 »

Czy wiecie jakie ośrodki szkoleniowe posiadają w ofercie kurs na prawo jazdy a2 Kraków? Zależy mi na doświadczonej kadrze i szybkich terminach. Czy ktoś robił kurs na prawo jazdy w ośrodku Codex i może podzielić się z opinią? http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-a2
mikoś

Re: Szkoła jazdy

Post autor: mikoś »

Kursy na prawo jazdy we Wrocławiu macie w ośrodku szkoleniowym Manewr https://manewr.com.pl/nauka-jazdy/ Ja korzystałem z kursu u nich i jestem w 100 % zadowolony, sprawdzili się dobrze, trafiłem na mega fajnego instruktora, także jeździło się w porządku, cała nauka była w zasadzie bezstresowa. Dobrze oceniam tę szkołę jazdy również za nieprzesadzone ceny.
SandraŻ678

Re: Szkoła jazdy

Post autor: SandraŻ678 »

Ja chodziłam na prawko do ośrodka jazdy OSK Borawski w Łomży https://osk-borawski.pl/kontakt/ i powiem, wam, że chodziłam kiedyś do innej szkoły jazdy i naprawdę nie dość, że instruktorzy byli niemili i nie umieli uczyć... W szkole OSK Borkowski spotkałam bardzo cierpliwych instruktorów którzy po pierwsze dobrze uczyli a po drugie jak czegoś nie rozumiałam to tłumaczyli cierpliwie aż człowiek zrozumiał.
PaulaŻ89

Re: Szkoła jazdy

Post autor: PaulaŻ89 »

Ja jestem już po kursie i powiem wam, ze zapisałam się do tej szkoły Trucker w Gorzowie Wielkopolskim https://trucker.net.pl/kontakt.php . Jeżeli ktoś z was jeszcze nie wybrał szkoły to polecam ich bo szybko zrobimy prawo jazdy gorzów wielkopolski i nauczymy się wszystkiego co potrzeba.
Gazelja.Śak

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Gazelja.Śak »

Jeżeli chodzi o prawo jazdy kategorii B to ja mogę polecić Szkołę nauki jazdy MOBIL auto, która działa w Szczecinie i Barlinku. Bardzo dobrze wspominam kurs, który u nich odbywałam - instruktorzy byli przyjaźni, cierpliwi, ale konkretni, dawali dużo rad i praktycznych wskazówek. Choć na początku jazda bardzo mnie stresowała, szybko okazało się, że nie ma się czego bać i zaczęłam się czuć pewniej za kierownicą. Egzamin zdałam za pierwszym razem, bez większych problemów. Polecam, bo w MOBIL auto naprawdę nauczycie się dobrze jeździć.
poziomkowa

Re: Szkoła jazdy

Post autor: poziomkowa »

W sumie ja to chcę iść na to prawo jazdy, ale się trochę boję, nie wiem, może jednak uda nam się powiązać jedno z drugim. Dlatego jeśli możemy, to ja poproszę o wskazówki, które pomogą mi działać. Na pewno ta warszawska szkoła jazdy https://prosto.edu.pl/ będzie dla mnie naprawdę rzeczowa. To coś, co sprawdza mi się najlepiej, a znajomi mają sporo właśnie do powiedzenia.
Kozak

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Kozak »

Dla wielu osób kluczowym czynnikiem wyboru jest cena kursu. Jednak pamiętajmy, że nie zawsze najtańsza oferta oznacza najlepszą jakość szkolenia. Przydatne porównania kosztów w różnych regionach znalazłem na https://moro-tour.pl/porownanie-kosztow ... ch-polski/ ale warto też kierować się opiniami znajomych.
ODPOWIEDZ