skup nieruchomości szukam

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Yogurćik

skup nieruchomości szukam

Post autor: Yogurćik »

Witam serdecznie wszystkich to czytających oraz tych, co chcą mi pomóc. Poszukuję jakiejś dobrej firmy, której specjalnością jest skup nieruchomości Gdańsk. Konieczne wymagania, to: możliwość uzyskania gotówki, super, jeśli od ręki oraz papierologia ograniczona do minimum. Poniżej piszcie propozycje
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: skup nieruchomości szukam

Post autor: raptak »

W sumie sama sprzedaż nieruchomości jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to na pewno warto jest z takiej opcji skorzystać. Sam nawet już miałem okazję współpracować z firmą http://nieruchomosci-zeus.pl/ która jak dla mnie doskonale zna się właśnie na skupowanie nieruchomości.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: skup nieruchomości szukam

Post autor: kasiakowa06 »

raptak pisze: ↑21 cze 2021, 16:28 W sumie sama sprzedaż nieruchomości jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to na pewno warto jest z takiej opcji skorzystać. Sam nawet już miałem okazję współpracować z firmą nieruchomosci-zeus.pl która jak dla mnie doskonale zna się właśnie na skupowanie nieruchomości.
A prowadza także skup nieruchomości? W szczególności skup lokali, tak jak https://skup123.pl/skup-lokali/ ?

Obrazek
Romuald

Re: skup nieruchomości szukam

Post autor: Romuald »

Ja także przez pewien czas szukałem takiej firmy i wiem, że udało mi się znaleźć godną oplecenia. Jak dla mnie doskonale na pewno współpracuje się z biurem https://kupujemym.pl/ które bez większego problemu zajmuje się skupowaniem różnego rodzaju nieruchomości. Podoba mi się to, że cała transakcja odbywa się gotówkowo.
ODPOWIEDZ