Skup metali - cyna

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Skup metali - cyna

Post autor: Samanta »

Witam serdecznie,
poszukuję jakiegoś dobrego i zaufanego skupu metali na Śląsku, najlepiej takiego, który zajmuje się skupem cyny. Oczywiście szukałam już sobie w internecie i trafiłam na ofertę firmy Stellmet ze Świętochłowic niedaleko Chorzowa na ich stronie internetowej https://zlomskup.eu/skup-cyny. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tą firmą do czynienia i mógłby podzielić się wrażeniami? Jakie jeszcze firmy z tych rejonów moglibyście polecić?

czym obłożyć schody
Awatar użytkownika
wilder007
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 9:37

Re: Skup metali - cyna

Post autor: wilder007 »

Korzystając z internetu szukaj jakichś rozwiązań. Ja tak zawsze robię i się sprawdza.
Są tacy mężczyźni, którzy pojawiają się w życiu kobiety, by je dokumentnie spieprzyć na zawsze.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Skup metali - cyna

Post autor: serenede »

Wiesz co, z tego co mi wiadomo to w tym miejscu https://mennica-krakowska.pl/6-zloto można sprzedać metale szlachetne. Jest też możliwośc zakupu złota inwestycyjnego jeśli właśnie myślałabyś o inwestycji. Ostatnio wiele osób właśnie w ten sposób lokuje swoje oszczędności
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Skup metali - cyna

Post autor: artek »

W Polsce bez żadnego większego problemu można znaleźć firmy, które prowadzą kompleksowy skup węglika spiekanego. Handel węglikiem spiekanym cieszy się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale również klientów prywatnych. Od siebie mogę wam polecić ofertę https://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_w ... spiekanych Myślę, że sprosta waszym oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Skup metali - cyna

Post autor: KarinaMa »

Faktycznie, warto dobrze zastanowić się nad tym, gdzie chcecie upłynnić dany metal. Jak dla mnie, powinniście postawić na sprawdzone skupy, takie jak https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych Dzięki temu możecie uzyskać o wiele ciekawsze stawki, miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 113
Rejestracja: 26 wrz 2019, 21:32

Re: Skup metali - cyna

Post autor: pestka »

Mnie natomiast kojarzy się firma https://weglik.eu/skup-stali-szybkotnacej . Oni też z tego co pamiętam zajmują się skupem najróżniejszych metali szlachetnych. Z tego co wiem mają bardzo korzystny cennik, ale to najlepiej jak wy sami z nimi się skontaktujecie.
ODPOWIEDZ