Serwer

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 91
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:16

Serwer

Post autor: magdap »

Jaki serwer polecacie dla średniej wielkości firmy? Zastanawiam się nad modelem Dell t330 i szukam opinii na jego temat.
pałki

Re: Serwer

Post autor: pałki »

Moim zdaniem, jeśli macie własne firmy, to ciągłość działania organizacji jest najistotniejszym elementem układanki, przynajmniej w moim mniemaniu. Jeśli szukacie firmy, która zapewni wam bezpieczną obsługę hostingu, chmury i tak dalej, to polecam serdecznie firmę main.pl. Naprawdę warto zajrzeć i zweryfikować na własną rękę.
rówen

Re: Serwer

Post autor: rówen »

My ostatnio nie tylko w nowy serwer zainwestowaliśmy ale w zabezpieczenie w postaci UPSów. Macie u siebie? Mnie ostatnio przekonywał znajomy ze nie warto a tydzien pozniej mial awarie i żalował ze nie kupil. My mamy z Armaca
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Re: Serwer

Post autor: maksik »

A jeśli chodzi o serwery wirtualne, to jakie możecie polecić? Dodam, że potrzebuje serwera pod blog. Który obecnie jest na darmowym rozwiązaniu. Ale ponieważ mam coraz więcej zapytań o płatną współpracę, to chciałabym w niego zainwestować. Ma być na WordPressie. Na https://www.host1.eu/ znalazłam ofertę pod to rozwiązanie. Jednak czy ktoś z nimi współpracuje i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Serwer

Post autor: raptak »

Faktycznie posiadanie dobrego serwera w szczególności w firmie na dzień dzisiejszy jest niezwykle ważny. Ja również bardzo chętnie korzystam ze sprawdzonych akcesoriów firmy HPE https://www.thomas-it.pl/producent/hpe i jestem zdania, że jest to najlepsze rozwiązanie IT.
Manuś

Re: Serwer

Post autor: Manuś »

Masz firmę , to wiesz co to ochrona danych .Informacje o twoich klientach są bezcenne, więc dane te muszą być bezpieczne. Kolokacja serwera to optymalne rozwiązanie jeśli masz już urządzenia a widzisz potrzebę przeniesienia się do profesjonalnej serwerowni. Po prostu twoje urządzenia przenoisz do serwerowni a tam mają one zapewnioną obsługę i bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Serwer

Post autor: Doris33 »

Dokładnie tak. Dlatego kolokacja nazywana jest czasem hotelingiem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zoptymalizować koszty w firmie. Nie trzeba dbać o obsługę techniczną czy zapewnienie serwerom optymalnych warunków. Wszystkim tym zajmie się firma oferująca usługę. Wiem, że na przykład Netia ma w ofercie kolokację.
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 55
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Serwer

Post autor: ulka »

maksik pisze: ↑20 sty 2021, 10:59 A jeśli chodzi o serwery wirtualne, to jakie możecie polecić? Dodam, że potrzebuje serwera pod blog. Który obecnie jest na darmowym rozwiązaniu.
My mamy po prostu serwer w chmurze i jest to doskonałe rozwiązanie dla firm. Korzyścią wynikającą z wyboru takiego rozwiązania jest pełna integracja danych w jednym miejscu, to dostęp do informacji zawsze i wszędzie, z dowolnego komputera.
ODPOWIEDZ