Serwer

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 91
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:16

Serwer

Post autor: magdap »

Jaki serwer polecacie dla średniej wielkości firmy? Zastanawiam się nad modelem Dell t330 i szukam opinii na jego temat.
pałki

Re: Serwer

Post autor: pałki »

Moim zdaniem, jeśli macie własne firmy, to ciągłość działania organizacji jest najistotniejszym elementem układanki, przynajmniej w moim mniemaniu. Jeśli szukacie firmy, która zapewni wam bezpieczną obsługę hostingu, chmury i tak dalej, to polecam serdecznie firmę main.pl. Naprawdę warto zajrzeć i zweryfikować na własną rękę.
rówen

Re: Serwer

Post autor: rówen »

My ostatnio nie tylko w nowy serwer zainwestowaliśmy ale w zabezpieczenie w postaci UPSów. Macie u siebie? Mnie ostatnio przekonywał znajomy ze nie warto a tydzien pozniej mial awarie i żalował ze nie kupil. My mamy z Armaca
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Re: Serwer

Post autor: maksik »

A jeśli chodzi o serwery wirtualne, to jakie możecie polecić? Dodam, że potrzebuje serwera pod blog. Który obecnie jest na darmowym rozwiązaniu. Ale ponieważ mam coraz więcej zapytań o płatną współpracę, to chciałabym w niego zainwestować. Ma być na WordPressie. Na https://www.host1.eu/ znalazłam ofertę pod to rozwiązanie. Jednak czy ktoś z nimi współpracuje i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Serwer

Post autor: raptak »

Faktycznie posiadanie dobrego serwera w szczególności w firmie na dzień dzisiejszy jest niezwykle ważny. Ja również bardzo chętnie korzystam ze sprawdzonych akcesoriów firmy HPE https://www.thomas-it.pl/producent/hpe i jestem zdania, że jest to najlepsze rozwiązanie IT.
Manuś

Re: Serwer

Post autor: Manuś »

Masz firmę , to wiesz co to ochrona danych .Informacje o twoich klientach są bezcenne, więc dane te muszą być bezpieczne. Kolokacja serwera to optymalne rozwiązanie jeśli masz już urządzenia a widzisz potrzebę przeniesienia się do profesjonalnej serwerowni. Po prostu twoje urządzenia przenoisz do serwerowni a tam mają one zapewnioną obsługę i bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Serwer

Post autor: Doris33 »

Dokładnie tak. Dlatego kolokacja nazywana jest czasem hotelingiem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zoptymalizować koszty w firmie. Nie trzeba dbać o obsługę techniczną czy zapewnienie serwerom optymalnych warunków. Wszystkim tym zajmie się firma oferująca usługę. Wiem, że na przykład Netia ma w ofercie kolokację.
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 57
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Serwer

Post autor: ulka »

maksik pisze: ↑20 sty 2021, 10:59 A jeśli chodzi o serwery wirtualne, to jakie możecie polecić? Dodam, że potrzebuje serwera pod blog. Który obecnie jest na darmowym rozwiązaniu.
My mamy po prostu serwer w chmurze i jest to doskonałe rozwiązanie dla firm. Korzyścią wynikającą z wyboru takiego rozwiązania jest pełna integracja danych w jednym miejscu, to dostęp do informacji zawsze i wszędzie, z dowolnego komputera.
bobek

Re: Serwer

Post autor: bobek »

W branży telekomunikacyjnej niezbędne są solidne i bezpieczne szafy antywłamaniowe. Cabinex proponuje szeroki wybór produktów, które można znaleźć na ich stronie internetowej: https://cabinex.pl/wyposazenie-dodatkow ... 19-3u.html. Oprócz wszelkiego rodzaju szafy zewnętrznych, wewnętrznych można również znaleźć solidny wybór wszelkich akcesoriów. Przejrzyj ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania dla swojej firmy.
Carlos

Re: Serwer

Post autor: Carlos »

The risk of data leakage can be mitigated by employing cloud services that encrypt data both at rest and in transit. Such encryption is critical in safeguarding data against unauthorized access. Readers interested in how encryption can prevent data leakage should visit https://www.techchange.net/data-leakage ... the-cloud/ and this encryption ensures that even if data is intercepted, it remains unreadable without the encryption keys.
ODPOWIEDZ