Rehabilitacja

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Rehabilitacja

Post autor: Justynianka »

Byliście kiedyś na rehabilitacji ze względu na jakieś urazy,których doznaliście? Bo ja rozważam właśnie pójście na taka rehabilitację i rezonans magnetyczny w Krakowie. Widziałam,że można zapisać się do gabinetu poprzez tą stronę http://www.rehabilitacje.org/ dzieki czemu mozna uniknac kolejek.
Awatar użytkownika
Pawel50
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:01

Re: Rehabilitacja

Post autor: Pawel50 »

Czasem nawet jeśli bardzo dba się o siebie to można nabawić się kontuzji. Przy bolesnych urazach stawów lub mięśni warto skorzystać z rehabilitacji oraz zabiegów, pomagających w szybszym powrocie do zdrowia i pełnej sprawności. Przy urazach stawów i mięśni bardzo dobre efekty daje laser wysokoenergetyczny. Zabiegi laseroterapii są bezbolesne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Takie zabiegi oferują najlepsze gabinety rehabilitacyjne. Zanim wybierzecie miejsce na rehabilitacje to sprawdźcie dokładnie jakie zabiegi oferują.
Leatherface
Posty: 89
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:46

Re: Rehabilitacja

Post autor: Leatherface »

W razie czego sprzętu rehabilitacyjnego możecie szukać na https://mediplus.pl/. Trzeba postawić na przedmioty naprawdę wysokiej jakości. ;)
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 105
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:22

Re: Rehabilitacja

Post autor: pieknyolek »

Rehabilitacja w Szczecinie to tylko tutaj http://www.rehabilitacja-fizjoterpia.pl/
Klaudiaś123

Re: Rehabilitacja

Post autor: Klaudiaś123 »

Bardzo polecam w tym gabinecie terapię manualną i nie tylko https://e-rehabilitacja.szczecin.pl/usl ... -manualna/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Rehabilitacja

Post autor: kasiakowa06 »

Justynianka pisze: ↑23 mar 2019, 13:34 Byliście kiedyś na rehabilitacji ze względu na jakieś urazy,których doznaliście? Bo ja rozważam właśnie pójście na taka rehabilitację i rezonans magnetyczny w Krakowie. Widziałam,że można zapisać się do gabinetu poprzez tą stronę rehabilitacje.org/ dzieki czemu mozna uniknac kolejek.
Jak dla mnie to tylko rehabilitacja u mojego lekarza, który skończył szkołę osteopatii w https://www.stillacademy.pl/ - jest fantastyczny!

Obrazek
ODPOWIEDZ