Promienniki podczerwieni

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:43

Promienniki podczerwieni

Post autor: JakubNowakowski »

Cześć,

Gdzie kupię jakieś porządne? Macie jakiś sprawdzony sklep elektryczny? :)
Awatar użytkownika
BozenaWieczorek
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:54

Re: Promienniki podczerwieni

Post autor: BozenaWieczorek »

Cześć,

Zobacz może w Asaj (strona www). Mąż kupuje tutaj bardzo dużo produktów jeżeli chodzi o elektrykę, a zwraca dużą uwagę na jakość, więc wydaje mi się, że warto!
KłomskiPiotr

Re: Promienniki podczerwieni

Post autor: KłomskiPiotr »

Jeżeli chodzi o ogrzewanie to zdecydowanie sprawdzą się po prostu promienniki podczerwieni, dokładnie takie, jak są tu na stronie https://www.teoterm.com.pl/. Firma ma bardzo dużo doświadczenia i bez problemu może dostarczyć właśnie teo rodzaju rozwiazania. Do mniejszej czy większej hali to idealne rozwiązanie
adżela

Re: Promienniki podczerwieni

Post autor: adżela »

W sumie każdy potrzebuje czasem odmiany. Ja sama osobiście nie zdecydowałabym się na podczerwień, bo to jednak pracuje na prąd. a on taki nie jest. Myślę jednak, że warto ogólnie przemyśleć jakieś ciekawe rozwiązania i to w sumie dobrać. Może pompy obiegowe będa wam potrzebne? Ja się montuje przy piecu centralnego ogrzewania.
bośor

Re: Promienniki podczerwieni

Post autor: bośor »

Rzadko tym się zajmuję, prędzej polecane są takie https://www.dambat.pl/pobierz.html pompy obiegowe do pieców i ja również zauważam, że są one o wiele bardziej skuteczne. W sensie takim, że napędzają dobre ogrzewanie. Stąd także popularne są wśród moich klientów. Sam uważam, że Dambat jako jedyny poprawia swoje pompy. Reszta firm nie ma takiego podejścia.
BogdanŻ

Re: Promienniki podczerwieni

Post autor: BogdanŻ »

Również jestem wielkim fanem ogrzewania dużej hali magazynowej promiennikami bo uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie. Jeżeli ktoś nie wie na jakiej zasadzie działa ogrzewanie promiennikami to najprościej to tego typu nagrzewnice ogrzewają najpierw przedmioty i ludzi znajdujące się w obszarze działania promieni a następnie od tych przedmiotów ogrzewa się powietrze, czyli odwrotnie od tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego. Ja takie ogrzewanie wprowadziłem do swojego miejsca pracy i naprawdę jestem z niego zadowolony i taką instalacje zamówiłem w firmie https://www.teoterm.com.pl/ogrzewanie-hal/.
ODPOWIEDZ