Projekt od architekta

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
kwietoslaw-66
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 9:28

Projekt od architekta

Post autor: kwietoslaw-66 »

Zlecaliście kiedyś wykonanie projektu waszego mieszkania profesjonalnemu architektowi? Pytam, bo sam zastanawiam się nad skorzystaniem z usług intusgroup.pl. Wydają się mieć spore doświadczenie. Polecacie ich?
Awatar użytkownika
Radomira_69
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2020, 23:17

Re: Projekt od architekta

Post autor: Radomira_69 »

Intus Group tworzy świetne projekty wnętrz, które są w 100% zgodne z oczekiwaniami klienta, o czym sama miałam szansę się przekonać. Do ich największych zalet należy bez wątpienia umiejętność słuchania i zaangażowanie.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Projekt od architekta

Post autor: Samanta »

Jeśli szukacie właśnie projektu Waszego wymarzonego domu, to polecam zajrzeć na stronę https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Znajdziecie tam nowości od Pracowni Architektonicznej MG Projekt. Nie wiem, jak na Was, ale na mnie niektóre z nich zrobiły naprawdę duże wrażenie ;)
Noład

Re: Projekt od architekta

Post autor: Noład »

Tak, my zdecydowaliśmy się wynająć profesjonalnego projektanta wnętrz. Tak żeby wnętrze domu było spójnie estetyczne, funkcjonalne, modne i dopasowane do naszych potrzeb. Projekt wszystkich pomieszczeń (od łazienek, po garderobę) robiła nam pani Sandra Mayer - https://mayer.org.pl/ i świetnie się wywiązała. Widać, że ma doświadczenie w tego typu projektach i że jej praca to jej pasja. Pani Sandra projektuje wnętrza piękne ale nie zapomina o tym by były wygodne dopasowane do naszych mieszkańców. Jest konkretna, rzeczowa i bardzo kontaktowa.
kuźniak

Re: Projekt od architekta

Post autor: kuźniak »

Mój projekt domu rodzinnego nie był wybrany z katalogu, ale biuro projektowe zrobiło go specjalnie pode mnie. Wszystko uzgadniane było na bieżąco, dzięki czemu projekt wyszedł fenomenalny. Stworzyła mi go pełni profesjonalnie firma OPTEM https://optem.pl/projektowanie-obiektow-kubaturowych/ z poszanowanie przepisów budowlanych, przy czym było czuć w nim nutę artystycznej duszy. Chcę dlatego wam polecić tę firmę. Muszę dodać, że jest ona terminowa, kontakt z nią jest cały czas, a projekty mają dobrą cenę. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ